UA
RU

6 кольорів в інтер'єрі, які будуть актуальні цієї весни

Редагувати переклад
Весна – це про колір!

Після кількох місяців сірості так хочеться поринути у багату палітру кольору. На щастя, дизайнери інтер'єрів Олена Калабрезе, Беккі Леу та Мартін Раффоне поділяють наші почуття та пропонують цієї весни трохи погратися з гамою. 

Все, від відтінків дорогоцінного каміння і до теплих нейтральних тонів, — у вашому розпорядженні!

Відтінки дорогоцінних каменів

колірні тренди в інтер'єрі

catherinekwong.com

Якщо ви пам'ятаєте, кольори дорогоцінного каміння - рубіновий, сапфіровий і смарагдовий - були на піку популярності кілька років тому. Зараз цей тренд повертається у площину інтер'єрної моди. Що говорити — каміння завжди виглядає багато. 

Я одержима глибоким і темним зеленим нефритовим. C2 Espionage – дивовижне рішення, яке знаходиться десь між нефритом, синім та чорним. Цей колір виглядає суперсексуальним, драматичним та витонченим,

— зізнається дизайнерка Decorist Олена Калабрезе.

Ідеальний колір: C2 Espionage

Читайте також: ПО ФЕН-ШУЮ: ЯК ПРАВИЛЬНО ОБЛАСТУВАТИ СВОЮ СПАЛЬНУ ДЛЯ ХОРОШОГО СНУ

Гірчично-жовтий колір

модний колір в інтер'єрі

jhinteriordesign.com

Колір гірчиці ніколи не давав нам спокою, навіть коли йшов за горизонт модних трендів. На щастя, цього сезону він знову виходить на передній план!

Хоча цей колір не для всіх, він є однозначним для тих, хто є фанатом жовтого. Гірчичний цього року як ніколи свіжий, але особливо він гарний у поєднанні з плюшем та вельветом. Якщо вам потрібні кольори в пару, то звертайте увагу на сіру гаму,

- каже Калабрезе.

Ідеальний колір: Sudbury Yellow

Теплі нейтральні тони

поєднання кольорів в інтер'єрі

elizabethroberts.com

Нейтральні кольори були і будуть найпростішим і виграшним варіантом для тих, хто не звик ризикувати. У стабільності є свої плюси, до того ж вона цієї весни в тренді.  

У 2019 році я спостерігаю еволюцію від прохолодних блакитно-сірих до тепліших нейтральних відтінків. Сірий, як і раніше, «в темі», але тепер тільки з м'яким кремовим підтоном. Наприклад, хороший Cosmopolitan CSP-100,

– повідомляє дизайнер Decorist Беккі Леу.

Ідеальний колір: Cosmopolitan CSP-100

Читайте також: ПОМИЛКИ В ДЕКОРІ, ЯКІ НЕ ДОПУСКАЮТЬ ДІВЧАТА З ХОРОШИМ СМАКОМ

Глибокі настроювальні кольори

колір 2019

catherinekwong.com

Весна – це не лише пастельні відтінки! Якщо вам хочеться чогось драматичнішого і складнішого, тоді вибирайте глибокі сині або зелені кольори. 

Захоплююча тенденція, яка знаходить все нових та нових шанувальників. Темні насичені кольори, як Hunter Green, ідеально підходять для невеликих приміщень, якщо ви хочете зробити їх більш інтимними та драматичними. Ці глибокі кольори чудово підходять для бібліотек, офісів, передпокоїв, ванних кімнат та інших приміщень, де ви хочете показати свій стиль, 

каже Леу.

Ідеальний колір: Хантер Грін

Інтенсивні електричні тони

головний колір 2019

lindmanphotography.com

Ніколи так не хочеться яскравих кольорових вкраплень, як навесні, коли ми готуємось до нового витку життя. Дизайнери солідарні з нами у цьому питанні.

У свої весняні проекти я роблю ін'єкції інтенсивного високооктанового кольору. Насамперед це стосується кімнат з теплим та деревним фоном. Натуральні тони заспокоюють і приваблюють, особливо у поєднанні з інтенсивним кольором,

- Каже дизайнер Decorist Мартін Раффон.

Ідеальний колір: Сутінковий синій

Висококонцентровані нейтральні відтінки

колір інтер'єру

lindmanphotography.com

Ви впевнені, що нейтральний колір — це нудно? Ми готові оскаржити всі ваші аргументи одним цим фото. Дизайнер Мартін Раффон показав, що neutrals - це про все, але тільки не про нудьгу.

У цьому лофті головний акцент – чорна підлога. Ультра-чорне дерево є дивовижним контрапунктом сірих дерев'яних рейок та яскраво-білої пофарбованої цегли, кокосово-коричневої оббивки, алюмінієвих та горіхових кухонних шаф. 

- пояснює Раффон.

Ідеальний колір: Black Forest Green

Статті на тему