UA
RU

Про що жінка мовчить: співачка KOLA

Трек "Чи разом?" співачки KOLA поки що залишається головним хітом літа в українських чартах і YouTube (понад 800 тисяч переглядів кліпу за тиждень). Анастасія Прудіус відповіла на запитання рубрики Marie Claire Ukraine.

КОЛА 2

Про що сьогодні не варто говорити вголос, а про що просто неможна мовчати?

Ми маємо кричати про те, що в нашій країні триває війна! Це страшна, страшна війна! Сьогодні кожен українець має бути рупором, розповідати про нашу біду всюди, де тільки це можливо, а також допомагати всім, чим він тільки може! Ми маємо закінчити все це нашою победою, ми всі дуже сильні і повинні триматися, але ми не маємо звикати до цього жахіття! На мою думку, не варто взагалі слухати російські пісні, не варто казати – ми за мир, бо у нас і так був цей світ, який вони у нас забрали, не варто показувати своє щасливе життя, як уже хтось почав, ну бо дуже багато наших людей немає можливості сьогодні навіть просто спокійно прогулятися парком… це особисто моя думка.

Коли та з ким останнім часом вам було приємно помовчати?

З мамою. З подругою Поліною. Зараз весь біль написаний у власних очах, і можна взагалі не розмовляти. Сама я намагаюся не мовчати, бо так мені стає погано, тому постійно роблюся. До війни я любила мовчати зі своїм чоловіком, просто лежати та бути щасливим від того, що кохана людина поруч.

Коли ви в останнє себе хвалили, а за що сварили?

Не пригадую такого. Нині жодного, ні іншого, я просто живу, приймаю все, намагаюся бути корисною.

Назвіть найкрасивішу річ і чому ви її такою вважаєте?

Найкрасивіша річ – це щирість, це бути собою! Щодо одягу, сьогодні для мене це просто спосіб не ходити голою. Але є дві, які для мене стали талісманами, і я завжди ношу їх із собою – це обручка від чоловіка та маленький прапорець на моєму рюкзаку.

Яким талантом вам би дуже хотілося володіти?

Я думаю, що я їм уже володію, це мій голос, який подарували мені при народженні. Якщо про якусь суперсилу йде мова, тоді – вміти зробити так, щоб людям не було боляче, вберегти їх від страждань.

Якби ви могли залишити тільки один спогад, щоб це було?

Я маленька сижу в саду у бабусі, там прохолодно і дуже затишно… чую, як гуси кричати та порося їсть, чую як дерева шелестіть, а я сижу і їм аґрус… мабуть, ось це спогад.

KOLA

Що личить сучасним чоловікам, а що не прикрашає сучасних жінок?

Сучасним чоловікам личити хоробрість, сміливість та боротьба за правду, коли чоловік не боїться сказати все так, як є будь-кому – це сила! Сьогодні сучасних жінок, як на мене, не прикрашає бажання бути кимось, а не собою, та не прикрашає слабкість.

Якби вам довелося себе порівняти із алкогольним напоєм чи коктейлем. Ви який?

Я - просічки! Тому що я легка, свіжа та неспокійна. (Сміється .)

До якого поради мами ви не дослухалися, і зараз жалкуєте про це?

Я завжди дуже прислухаюся до мами, але все одно роблю так, як відчуваю. Та в нас дуже часто збігається те, що вона каже, і ті, що я думаю. Не жалкую ні про що.

Зовнішність якого визнаного красеня завжди здавалася вам перебільшеною? І, навпаки, хто з чоловіків із невиразною зовнішністю видається вам дуже привабливим?

Я не люблю дуже гарних чоловіків. Не знаю чому, просто для мене це не головне. А ось гарну душу – я дуже люблю і поважаю. У своєму чоловікові я люблю все, для мене це ідеал зовнішності. Щодо відомих людей – мені ніколи не нравився Зак Ефрон, а ось Хав'єр Бардем – дуже. (Усміхається.)

Чим пахне щастя?

О таааккк! Воно дуже пахне. Це суміш санталових нот, гарної класичної музики, запах книжок та погляд улюблених очей… це ніби щось свіже, таке легке і, коли воно є в тобі, твої тіло і душа починають випромінювати світло.

Фото надала пресслужба

Читайте також: SMALL TALK: КАТЕРИНА ОСАДЧА ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛУ «ПОШУК ЗНИКЛИХ»


Lucy doll seker
Italyada samanlıkta erotik
Daisy lynne hintli yasli
sikişen yaşlı dul karılar
Azgın imam hatipli kızlar sınıfta
ılk kez bosalan kız
Sex makinesi abanoz pornosu

Статті на тему