UA
  RU

  7 бестселерів англійською мовою для різного рівня

  Редагувати переклад
  Книга - наш постійний супутник, але що може бути краще, ніж читати її в оригіналі? 

  Спільно з JustSchool, онлайн-школою англійської мови для дітей та підлітків, ми зібрали найяскравіші новинки останніх років: від екранізованого роману «Нормальні люди» до загадкового трилера Стівена Кінга «Інститут».

  7 бестселерів англійською мовою для різного рівня-Фото 1

  Саллі Руні "Normal People" (Нормальні люди)

  Роман «Нормальні люди» – друга книга ірландської письменниці про перше кохання, що одразу стала світовим бестселером. По ній було знято однойменний серіал, номінований на премію «Еммі».

  У центрі сюжету – непрості стосунки між двома молодими людьми: Коннеллом та Маріанною. Обидва вони виросли в одному маленькому містечку, але на цьому схожість закінчується. У школі Коннелл користується популярністю, а Маріанна веде життя одинаки, воно непомітне, скромне і дивне. Вони б так ніколи і не заговорили один з одним, якби мати Коннелла не працювала покоївкою в будинку Маріанни. Якось Коннелл прийшов, щоб зустріти маму з роботи, і несподівано потоваришував із загадковою дівчиною. Ось тільки хлопець вирішив тримати цю дружбу в секреті від шкільних товаришів, що не могло не скривдити чуйну Маріану. Через рік вони обоє стають студентами одного університету та відновлюють спілкування. Але розстановка сил змінилася: Маріанна розквітла, стала популярною та відкритою, а ось Коннелл ніяк не може прижитися на новому місці. А ще він розуміє, що закоханий у Маріану…

  Рівень мови: Intermediate та Upper Intermediate

  7 бестселерів англійською мовою для різного рівня-Фото 2

  Elizabeth Gilbert "City of Girls" (Місто жінок)

  Ще один гучний бестселер від автора «Їж, молись, кохай». Сюжет роману розгортається у 40-х роках ХХ століття. Дев'ятнадцятирічну Вівіан Морріс вигнали з коледжу за постійні прогули та погані оцінки. Її батьки відправляють недолугу дочку на Манхеттен до тітоньки, що володіє ексцентричним, але, найімовірніше, театром «Лілі», який доживає останні роки. Тут Вівіан знайомиться з безліччю неординарних особистостей, яких вона не зустрічала раніше: веселими танцівницями, акторами і скандально відомими актрисами, менеджерами і письменниками ... Незабаром вона і сама опиняється в центрі скандалу, оступившись на любовному фронті, що ледь відкрився для неї. Однак ця помилка не просто переверне життя дівчини з ніг на голову, але й виявиться тією відправною точкою, яка дозволить їй розкріпачитися, зрозуміти, чого вона дійсно хоче, відкинути сором'язливість і знайти справжнє кохання.

  Рівень мови: Вище середнього

  Читайте також: ПІДБІРКА ЦІКАВИХ І НЕБАНАЛЬНИХ АНГЛОЗВОРІВНИХ ПІДКАСТІВ

  7 бестселерів англійською мовою для різного рівня-Фото 3

  Stephen King «The Institute» (Інститут)

  Головний герой - звичайний дванадцятирічний підліток Люк, який живе так само, як і всі: школа, обіди з батьками в улюбленій піцерії, вечори у компанії найкращого друга. Але одного ранку він прокидається у власній кімнаті тільки без вікон і без зв'язку із зовнішнім світом. Через деякий час хлопчик розуміє, що знаходиться в ретельно прихованому місці під назвою «Інститут». Там над викраденими дітьми та підлітками, які мають надздібності, проводять жорстокі експерименти. Втекти неможливо, принаймні нікому це не вдавалося. Але Люк упевнений, що у будь-якій системі є слабке місце, і він дочекається години, коли зможе знову опинитися на волі.

  Рівень мови: Intermediate та Upper Intermediate

  7 бестселерів англійською мовою для різного рівня-Фото 4

  Маргарет Етвуд "The Testaments" (Завіти)

  «Завіти» – продовження міжнародного бестселера-антиутопії «Оповідання служниці». Нова книга розповідає про те, що сталося за п'ятнадцять років після подій, викладених у першій книзі.

  У Республіці Галаад, як і раніше, панує теократичний режим, але вже з'являються перші ознаки внутрішнього розкладання. У цей важливий та неспокійний час сплітаються долі трьох жінок, які хочуть об'єднатися та послабити існуючий режим. Дві з них належать першому поколінню, яке виросло за нового порядку. А третя - Тітка Лідія, знайома з першої частини. У новій книзі письменниця піднімає завісу, представляючи нам внутрішні механізми Галаада, і у світлі істин кожна героїня повинна зрозуміти, хто вона, і вирішити, як далеко вона готова піти в боротьбі за те, у що вірить. 

  Рівень мови: Вище середнього

  Читайте також: ЩО ЗАВАЖАЄ ВЧИТИ АНГЛІЙСЬКУ МОВУ І ЯК З ЦИМ БОРОТИСЯ

  7 бестселерів англійською мовою для різного рівня-Фото 5

  Rosanne Parry "A Wolf Called Wander" (Вовк на прізвисько Вандер)

  Вовченя Свіфт живе тихо і спокійно зі своєю зграєю в горах, вчиться полювати, змагається з братами та сестрами, і наглядає за новим виводком дитинчат. Поки що на них не нападає зграя, і Свіфт разом з сім'єю розбігаються в різні боки. Самотнє і налякане вовченя в пошуках нового будинку проходить тисячу миль вздовж Тихого океану. Його подорож повна небезпек: лісові пожежі, мисливці, дороги та голод.

  Книга визнана бестселером New York Times, включає чорно-білі ілюстрації та карту, а також інформацію про реального вовка, який надихнув автора на написання роману.

  Рівень мови: Pre-Intermediate та Intermediate

  7 бестселерів англійською мовою для різного рівня-Фото 6

  Kate Hoefler "Nothing in Common" (Нічого спільного)

  Дівчина і чоловік, які живуть один навпроти одного, люблять спостерігати за прогулянками старого та його собаки зі своїх вікон, але вони ніколи не махають один одному. Зрештою, вони не мають нічого спільного. Але все змінюється, коли вони єдині зауважують, що собака більше не виходить на прогулянку, а Літній чоловік гуляє один. Зникнення тварини і небайдужість до того, що відбувається, змушують двох молодих людей все ж таки познайомитися з один одним і з'ясувати, що ж сталося.

  Рівень мови: елементарний и Попередньо середній рівень

  7 бестселерів англійською мовою для різного рівня-Фото 7

  Maye Musk «A Woman Makes a Plan: Advice for Lifetime of Adventure, Beauty, and Success» (Жінка, яка має план: правила щасливого життя)

  Відверта біографія канадсько-південноафриканської моделі Мей Маск та мами Ілона Маска. У своїй першій книзі Мей розповідає не тільки про яскраве та насичене життя, але й ділиться з читачами безліччю корисних порад, як зберегти красу та здоров'я, залишатися сильною та впевненою, при цьому бути доброю матір'ю та встигати будувати кар'єру, а головне – приймати себе, не боятися нового та любити життя у будь-якому віці.  

  Рівень мови: Pre-Intermediate та Intermediate

  Статті на тему