UA
RU

Adopt pets of Ukraine – місце, де можна знайти свого чотирилапого друга

Ще одна платформа, де можна знайти пухнастого друга, який загубився чи завести собі домашнього улюбленця.

Adopt pets of Ukraine – ініціатива, яку започаткувала компанія Club 4 Paws. Вона відрізняється від інших платформ, які шукають господарів тваринам, тут відбувається справжня співбесіда з бажаючими взяти пухнастого друга.

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від Adopt pets of Ukraine 🐶🐱 Найди собі чотирилапого друга (@adoptpets.ukraine)

Як зазначається у соцмережах проекту, шкірна тварина має свою невелику анкету, в якій розповідається про неї, а також фото. Це зроблено не лише для того, щоб познайомити майбутніх господарів із улюбленцями, а й допомогти знайти тих, хто загубився.

Зона нашої діяльності — вся Україна, тому в анкеті шкірного пухнастика ми вказуємо його місцезнаходження. Майбутні власники самостійно забирають тваринку з її тимчасового місця перебування,

– йдеться у дописі організації.

Також цікавим є те, що майбутніх власників організатори також планують перевіряти. Вони влаштують міні-співбесіду, щоби розуміти, що тварина, яка і так натерпілася за свою життя, витратити у гідні добрі руки. Це гарна ідея, адже зараз багато хто відмовляється від пухнастих друзів, після того, як узяли їх з притулку.

Людей, які беруть до себе чотирилапих, ми називаємо petparents. Перед передачею хвостика в нову сім'ю, ми перевіряємо майбутніх petparent-ів. Необхідно бути готовим до невеликого анкетування та інтерв'ю, адже ми хочемо переконатися, що віддаємо вихованців у надійні руки,

– пишуть організатори.

Читайте також: Тваринам теж потрібний захист: як допомогти притулкам

Гарна ініціатива, щоб допомогти тваринам знайти нове житло, а людям, які прихистять чотирилапого друга здобути психологічну підтримку.

Статті на тему