UA
RU

alyona alyona та Jerry Heil випустили соціальне відео на пісню Teresa & Maria

Представниці України на Євробаченні-2024 alyona alyona та Jerry Heil випустили соціальне відео на пісню Teresa & Maria. Відео розповідає про сильних українських жінок сьогодення.

alyona alyona та Jerry Heil випустили соціальне відео на пісню Teresa & Maria-Фото 1

Співачки alyona alyona та Jerry Heil випустили соціальне відео на пісню Teresa & Maria. З цією піснею вони представлятимуть Україну на конкурсі Євробачення. Українські артистки виступатимуть у першому півфіналі під номером 5. Він відбудеться у вівторок, 7 травня. 

alyona alyona та Jerry Heil випустили соціальне відео на пісню Teresa & Maria-Фото 2

Відео Teresa & Maria розповідає про сильних українських жінок сьогодення. Головний меседж, який у цю роботу вклали співачки, — це «Світ на її плечах». Вони закликали шанувальників розповідати історії сильних жінок у соціальних мережах під таким хештегом:

«У відео взяли участь українські жінки, які щоденно проходять тернистий шлях. Через біль, радість, сльози, сміх, розчарування. Жінка попри все продовжує жити та творити, ніколи не опускаючи рук. Ми всі об’єднані та прагнемо почути, які жінки надихають вас та дають змогу повірити у завтрашній день, навіть коли здається, що завтра вже не настане. Розповідайте історії жінок, про яких повинен знати весь світ». 

Частиною відео стали історії реальних жінок із Дніпропетровщини. Зокрема, Тетяни та Людмили — вчительок Великокостромської гімназії, яку зруйнувала російська ракета. Співачки alyona alyona та Jerry Heil разом з платформою United24 відкрили благодійний збір на 10 мільйонів гривень. Зібрані кошти підуть на відбудову Великокостромської гімназії. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: United24

Читайте також: ЄВРОБАЧЕННЯ-2024: ТАНЮ МУІНЬО СТАЛА ПОСТАНОВНИЦЕЮ НОМЕРА ALYONA ALYONA & JERRY HEIL

Статті на тему