Small Talk: акторка театру та кіно Ганна Кошмал — про любов до класики

Редагувати переклад
Медіасервіс MEGOGO запустили у безкоштовний доступ проєкт «Укрліт», для якого озвучили понад 250 творів зі шкільної програми з української літератури (5-11 класи).​​ Зірковими дикторами стали професійні актори та музиканти, режисери та продюсери, зокрема, акторка театру та кіно Ганна Кошмал.

Small Talk: акторка театру та кіно Ганна Кошмал — про любов до класики-Фото 1

Ви одразу погодилися на пропозицію начитати українську класику, що включена до шкільної програми?

Не одразу, адже варто було знайти вільний час. І як тільки це сталось, я вирішила долучитися таким чином до освітньої програми.

У вас була змога обрати твір?

Твори мені запропонували, але попали одразу в саме серце. Хоч це і найвідоміші твори наших класиків, я вважаю їх дійсно особливими та гідними, щоб кожен українець знав ці рядки напамʼять. Наша мова та поезія — музика, якою я не втомлююсь насолоджуватись.

Ви слухаєте аудіокниги?

Люблю читати, але в дорозі часто слухаю аудіо книги. Одна з улюблених Андрія Любко «Кімната для печалі».

Хто був вашим улюбленим літературним героєм у школі?

Я памʼятаю свій захват у шкільні роки від прочитання книги Івана Франка «Захар Беркут». Я зрозуміла, що ніколи не дізнаєшся наскільки цікава українська література, доки не поринеш у неї з головою.

Ви малювали в шкільних підручниках?

В шкільних підручниках могла лише обвести олівцем номер домашнього завдання. Але ніколи не малювала задля розваги. Ми вчили поважати книги і берегти.

Сьогодні робите примітки на берегах книги?

Якщо це паперова книга, то щоб виділити важливі тези, я ставлю окрему закладку на цю сторінку, або фотографую та зберігаю в нотатки телефона. Тож жодна книга не постраждала. (Усміхається.)

Читайте також: SMALL TALK: ШОУМЕН І ТЕЛЕВЕДУЧИЙ ОЛЕКСАНДР ПЕДАН — ПРО ЛЮБОВ ДО ФЕНТЕЗІ, МАЛЮВАННЯ В ШКІЛЬНИХ ПІДРУЧНИКАХ 

bakautoto

bakautoto

bakautoto

bakautoto

Статті на тему