Edit page title Букінгемський палац оприлюднив офіційну відповідь на інтерв'ю Меган та Гаррі 
Edit meta description Прочитавши цю статтю ви дізнаєтесь про Букінгемський палац оприлюднив офіційну відповідь на інтерв'ю Меган та Гаррі - якісно, ​​зрозуміло та цікаво. І що найголовніше – експертно – Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Букінгемський палац оприлюднив офіційну відповідь на інтерв'ю Меган та Гаррі 

Редагувати переклад
Через два дні мовчання королева Єлизавета II зуміла знайти необхідні слова. 

Букінгемський палац оприлюднив офіційну відповідь на інтерв'ю Меган та Гаррі.

У вівторок королева Великобританії нарешті порушила тишу після гучного та скандального інтерв'ю принца Гаррі та Меган. Маркл. В офіційній заяві стверджується, що вся королівська родина неймовірно засмучена тим фактом, що молодим людям довелося зіткнутися з такими труднощами. Питання, що стосуються расових упереджень, Палац називає хвилюючими, хоча погляди учасників певних ситуацій можуть бути різними. 

“Гаррі, Меган та Арчі завжди залишатимуться глибоко улюбленими членами сім'ї”. 

Гаррі та Меган порушили королівський протокол, погодившись на інтерв'ю з Уінфрі. Пара розщедрилася на згадку найвідвертіших історій, у тому числі тих, де згадується, як Кейт Міддлтон перед весіллям Меган змусила наречену плакати, а також тих, що стосуються стосунків Гаррі та Чарльза.  

Досі точаться суперечки, хто саме з родичів пари міг переживати з приводу того, наскільки темною буде шкіра тоді ще ненародженого первістка Меган і Гаррі. Сам герцог Сасекськийпідтвердив, що расизм став величезною причиною, через яку їм із дружиною та сином довелося покинути Великобританію. Втім, принц та актриса запевнили глядачів та Опру, що ці твердження не вимовляли ні королева, ні принц Філіп.  

За розпорядженням королеви, Палац не поспішав із заявою у відповідь на інтерв'ю, бо боявся, що герцог та герцогиня Сасекськіназвуть ім'я людини, якщо вона зробить один невірний крок, повідомили інсайдери.  Evening стандарт. 

Букінгемський палац оприлюднив офіційну відповідь на інтерв'ю Меган та Гаррі.

У своїй ретельно сформульованій заяві королева делікатно балансує між відмовою від заперечення важливості кольору шкіри онука та звинуваченнями його дружини — водночас припускаючи, що намір безіменного коментаря королівської сім'ї міг бути неправильно тлумачений. 

“Заперечення звинувачень Гаррі та Меган можуть призвести до того, що вони назвать імена тих членів королівської сім'ї, які дозволили собі вимовити коментарі щодо кольору шкіри сина. Це ситуація щодо відсутності довіри. Все може дійти до того, що герцоги Сассекські назвуть імена, і ситуація вибухне”, - підтвердило джерело з Букінгемського палацу. 

Фахівці намагалися відстежити реакції тіла принца Гаррі у відповідь на згадки імені його батька, і підтвердили, що чоловік відчуває по відношенню до Чарльза "пригнічений гнів". Хоча сам син королеви неодноразово заявляв, що він є чи не найбільшим джерелом підтримки Гаррі. 

Статті на тему