Чоловік говорить: фешн-стиліст і художник Саша Кутовий

Ми познайомилися з фешн-стилістом і художником Сашею Кутовим під час презентації виставки його робіт, що проходила під слоганом "Правда не завжди комфортна". Саша стверджує, що його творчість відповідає цим словам, тому що бути собою справжнім і проживати себе — це завжди про дискомфорт, особливо на початкових етапах чесності з собою. Більше про творчість та буденність він розповів в інтерв'ю Marie Claire.

Чоловік говорить: фешн-стиліст і художник Саша Кутовий-Фото 1

Яким повинен бути «справжній чоловік»?

Відповідальним та проявленим, що прагне бути кращою версією себе, займаючись і створюючи те, що буде слугувати цьому світу та творити добро.

Які життєві уроки дали вам батьки?

Бути кращою версією себе, ніколи не здаватись, тотально приймати свою природу, унікальність, індивідуальність та ніколи не забороняти собі мріяти й дозволяти проявлятись як заманеться.

У вас був поворотний момент, після якого можна ділити життя на «до» і «після»?

Так, це був початок пандемії, це був переломний момент у моєму житті, який допоміг ще більше зануритися у мистецтво, бо на той момент ми не могли спілкуватися і творити речі на знімальних майданчиках, тому малюнок замінив мені це, а також допоміг впоратись із багатьма не прожитими речами й стати на шлях прийняття себе та своїх тіньових сторін.

Що найбільше вас драйвить: в житті, роботі, стосунках?

Напевно люди, ми всі дуже різні і це надихає.

Як вам здається, ви вже знайшли себе?

Так, але розумію, що можна ще відкривати та відкривати нові грані.

Якими критеріями ви вимірюєте успіх?

Коли твоя творчість може слугувати та допомагати у трансформації, розвитку та зціленню іншим людям або просто когось надихати. 

Як виглядає ваш стандартний день?

Ранкова медитація, шавасана, breathework, розтяжка, щоденник у якому пишу свої думки, малювання, вивчення психології та різних її напрямків, а також багато часу на природі.

Чоловік говорить: фешн-стиліст і художник Саша Кутовий-Фото 2

Які якості партнера для вас важливі?

Цілісність, проявленість, чесність, автентичність, доброта, відповідальність, повага та розпізнання це найважливіші напевно.

Яка людина ніколи не буде з вами поруч?

Стараюсь приймати та зрозуміти всіх людей, а Всесвіт вже сам далі редагує, бо уроки так чи так потрібно буде проходити, цього досвіду не уникнути. (Усміхається.)

Яка матеріальна річ – найцінніша для вас та чому?

Тіло, напевно.

Що ви вважаєте в житті найбільш важливим? Що найменш важливим?

Людину та людське життя, яке прожите у чесності із самим собою. А найменш важливим вважаю час, бо це лише умова нашого існування на планеті. 

Який антивоєнний твір ви вважаєте геніальним?

“Позбудься звички бути собою”, Джо Диспенза. Ця робота про індивідуальну трансформацію, яку має пройти кожен індивідуум. Ми всі існуємо окремо, але є частиною чогось більшого і кожна така зміна впливає на колективне поле і трансформує його, якщо ти у внутрішньому мирі із собою, то таким чином ти створюєш мир довкола, кожна людина має значення і великий вплив на формування нашої реальності.

Читайте також: «МЕНІ ДУЖЕ ІМПОНУЄ ДЖОКЕР!»: ІНТЕРВ’Ю З ДМИТРОМ ОЛІЙНИКОМ

Статті на тему