UA
RU

Що купити в останній момент на День святого Валентина

Редагувати переклад
Чи не встигли нічого купити на 14 лютого? Навіть якщо до побачення залишився лічені години, вихід є! Зібрали практичні подарунки, за якими не потрібно довго полювати. 

 

Абонемент у спортзал 

Що придбати в останній момент на День святого Валентина-Фото 1

Партнер неодноразово згадував, що хоче піти до зали, але виконати бажане він все ще не встиг? Тоді допоможіть йому скоріше здійснити свою мету та подаруйте на 14 лютого абонемент у спортзал. Щоб презент не розцінювався з негативної точки зору, подайте його як можливість не відкладати все на понеділок і викреслити один пункт зі списку "давно хочу зробити, але руки не доходять". 

Читайте також: 14 класичних та сучасних книг про кохання

 

Шовкова маска

Що придбати в останній момент на День святого Валентина-Фото 2

Купити

Спокійний і міцний сон — запорука не лише доброго дня, а й здоров'я загалом. Якщо вашій коханій або коханому складно заснути, коли ви читаєте книгу ввечері, або у вас різний режим дня, такий подарунок буде незамінним. 

 

Електронна книга 

Що придбати в останній момент на День святого Валентина-Фото 3

Купити

14 лютого – не лише День святого Валентина, а й Міжнародний день дарування книжок! Навіть якщо людина, якій ви збираєтеся подарувати книгу, не може назвати себе затятим читачем, це чудовий спосіб долучити його до заняття. А щоб замотивувати, одразу завантажте кілька художніх чи нон-фікшн романів. 

Читайте також: Як провести 14 лютого, якщо ви самотні

 

Термокружка

Що придбати в останній момент на День святого Валентина-Фото 4

Купити

Фраза «любов гріє» звучить красиво, але в холодну пору року, та й ранньою весною, куди краще з цим впорається гаряча кава або чай у зручному термокухлі. 

 

Масажний ролер

Що придбати в останній момент на День святого Валентина-Фото 5

Купити

Масажні ролери, які підкорили б'юті-блогерів, напевно, сподобаються і вашій партнерці. Ранковий або вечірній масаж за допомогою цього пристрою можна порівняти хіба що з медитацією, та й користі від такого релаксу теж чимало. 

Читайте також: Головні бьюті-тренди 2020 року

 

Екологічні трубочки

Що придбати в останній момент на День святого Валентина-Фото 6

Купити

Пластик - одна з найбільших бід для нашої екології, але замінити її є на що! Наприклад, для святкової вечері з коктейлями використовуйте багаторазові трубочки зі скла. Якщо ваш партнер активно цікавиться нинішнім екологічним порядком і читає всі новини про Грету Тунберг, такий подарунок його точно порадує!

 

Інтим-гаджет для пар

Що придбати в останній момент на День святого Валентина-Фото 7

Купити

Давно хотіли урізноманітнити інтимне життя? Саме час купити спеціальний гаджет, який можна використати вдвох. Іграшкою можна керувати за допомогою програми, яка, до того ж, нагадує, скільки калорій ви скинули після активної ночі. 

Статті на тему