Спецпроекты now:

Як провести 14 лютого, якщо ви самотні - 162x46 Як провести 14 лютого, якщо ви самотні - 162x46
Суспільство

День святого Ламантина:Як провести 14 лютого, якщо ви самотні

День святого Ламантина — альтернативне свято для тих, хто 14 лютого не йде під руку з партнером на романтичну вечерю.

День святого Ламантина праздник

У День святого Валентина люди діляться на два типи: одні не втрачають можливості показати своєму партнеру всю палітру щирих і світлих почуттів, а інші кривляться при згадуванні свята і жартують про свій single-статус. І ті й інші особливо вразливі 14 лютого, але людям без пари доводиться анітрохи не простіше, ніж тим, хто бігає торговим центром у пошуці подарунку.

Розповідаємо, що таке альтернативне свято День святого Ламантина, і як усе-таки пережити 14 лютого без сліз, якщо ви самотні.

Читайте також: Для двоих: 5 идей парных подарков на День святого Валентина

 

Цінність стосунків

Кожен із нас трактує поняття самотності по-своєму. Хтось і при наявності партнера відчуває себе загубленим одинаком, а хтось бере від життя і свого статусу холостяка або холостячки по максимуму.

Думки про важливість стосунків у нашому житті, які давно зміцніли й пустили коріння в голові, змінити не те щоб складно, скоріше, нереально. Розставте в голові все по місцях, зрозумівши, чого саме вам не вистачає без стосунків: обіймів, побачень, романтичних прогулянок, подарунків, турботи, розмов по душах?

Якщо хоч щось зі списку відсутніх елементів можна виконати самостійно або за допомогою інших близьких людей, чому б не зайнятися цим 14 лютого?

 

Що таке День святого Ламантина?

ламантин фото

День святого Валентина, як і будь-яке інше свято, обросло жартами і мемами, на щастя, ґрунт для гумору дуже плідна. Так і з’явився День святого ламантина — альтернатива 14 лютого. Назва придумана жартома по співзвучності з оригінальною, а милі тварини ламантини від цього стали тільки популярнішими.

Ламантин — травоїдний ссавець, схожий одночасно на морського котика, але без вусів, морську корову і качкодзьоба завдяки характерній формі морди.

Один з підвидів ламантина — американський — вважається вимираючим видом. Тварини досить незручні й невдачливі: вони гинуть від випадковостей на зразок поранень від гвинтів човнів або після заковтування снастей рибалок.

Читайте також: 6 резолюций, которые помогут улучшить отношения в этом году

 

Як пережити День святого Валентина, якщо ви без пари:

Сеанс рефлексії

Келих вина й можливість упорядкувати хаотичні думки в голові — ідеальний сценарій для 14 лютого. Провести сеанс рефлексії не завадило б на самоті, переосмислюючи минуле, думаючи про помилки та досягнення, але розмова по душам в компанії — теж непогана ідея. Щоправда, будьте готові, що слухати вас будуть неуважно, постійно переводячи розмову на свої проблеми, але така вже людська природа.

Клуб за інтересами

Засісти з подругами за переглядом найкращих романтичних комедій або драйвових бойовиків, порушуючи канони свята, наводячи красу або обговорюючи план спільних подорожей — не така вже й погана ідея, якщо виходити на вулицю в день святого Валентина зовсім не хочеться. Створіть 14 лютого клуб за інтересами й бажано не сумуйте.

Читайте також: Украинки про опыт отношений с иностранцами

Цінність свята

Забудьте про те, що 14 лютого чимось кардинально відрізняється від інших днів. Цінність свята хіба що в можливості зайвий раз показати свої почуття, але любов потрібно проявляти не тільки один раз на рік. Абстрагуйтеся від великої кількості на вулицях червоного кольору, кульок, сердець і пар, що цілуються. У будь-який інший день вони теж є, простий ми їх не помічаємо.

Краще подивіться на ламантина: він великий, милий, рідкісний, незграбний і травоїдний, але це не заважає йому викликати посмішки у людей. Якщо ви самотні 14 лютого та не тільки, беріть приклад з ламантина і не сумуйте!
Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...