UA
RU

Що варто дізнатися, перш ніж пофарбувати стіни у білий колір

Здавалося б: що може бути простіше за білі стіни в інтер'єрі?
Що варто дізнатися, перш ніж пофарбувати стіни в білий колір.

Фото: unsplash.com

Якщо ви цікавитеся трендами в інтер'єрі, плануєте ремонт або підписані на облікові записи дизайнерів в Інстаграмі, то могли помітити, що дизайн в білому кольорі зараз актуальний. Втім, це не зовсім данина моді, а бажання зробити інтер'єр мінімалістичним та стильним. Білі стіни, наприклад, візуально збільшують простір, дають місце польоту фантазії та можливість зробити акцент на яскравих меблях та елементах декору. Але перш ніж зробити вирішальний крок і купити білу фарбу, потрібно дізнатися кілька важливих моментів.

Читайте також: Найкращі Instagram-аккаунти про інтер'єри

 

1. Різноманітність білого. Не поспішайте вибирати першу-ліпшу банку з фарбою: відтінків білого більше, ніж можна подумати. Вивчіть запропоновані варіанти та врахуйте всі нюанси. Яскраво-біла фарба може виглядати ненасиченою, майже як ґрунтовка, а холодна з синюватим відтінком буде занадто різкою. Бажаєте затишну кімнату - виберіть відтінок білого з теплим відливом. 

Що варто дізнатися, перш ніж пофарбувати стіни в білий колір.

@seth_caplan

2. Відштовхуйтеся від кольору стін. Для когось білі стіни у квартирі асоціюються з лікарнею чи нудним офісом. Але насправді це ідеальне полотно для креативу та створення функціонального та сучасного інтер'єру. Щоб уникнути подібності з лікарнею, зробіть акцент на контрастних меблях, яскравому декорі, картинах. 

3. Догляд за стінами. Біла фарба вимагає якісного догляду: постійне стикання з руками не робить її довговічнішою. Тим більше, якщо в будинку є маленька дитина або тварини, потрібно підготуватися до регулярного оновлення покриття. Щоб спростити життя та не займатися ремонтом щороку, оберіть напівглянсове або глянсове покриття. Так легше очищати стіни від забруднень. 

Читайте також: 5 речей, яких не повинно бути у маленькій квартирі

Що варто дізнатися, перш ніж пофарбувати стіни в білий колір.

@erikacarlock

4. Світло має значення. У будь-якому інтер'єрі одну з ключових ролей грає освітлення, від нього залежить, яким буде результат ремонту - успішним або провальним. Особливу увагу варто звернути майбутнім власникам білого інтер'єру. Освітлення варто вибирати в залежності від відтінку фарби, протестуйте його в кімнаті ще до ремонту і заздалегідь визначтеся, скільки джерел світла знадобиться. 

Читайте також: Як прикрасити квартиру за допомогою книг

5. Якісне покриття. Матеріал обраний, проблеми з відтінком вирішені, настав головний момент - нанесення фарби на стіни, тут не важко обійтися. Якщо ви робите ремонт самостійно, то подбайте, щоб фарба була нанесена рівним шаром без хвиль. В іншому випадку результат не порадує і доведеться все переробляти. Щоб уникнути сліз після закінчення ремонту - потренуйтеся в нанесенні фарби або довірте професіоналам. 

Пам'ятайте: якщо щось пішло не так - будь-якої миті поверх білої фарби можна нанести інший колір і стіни будуть врятовані!

Статті на тему