UA
  RU

  Документальний фільм про Україну «Синдром Гамлета» виграв Гран-при «Тижня критики» в Локарно

  Редагувати переклад
  Документальний фільм про Україну «Синдром Гамлета» режисерів Ельвіри Нєвєрі та П'єтра Росоловського отримав Гран-прі «Тижня критики» як найкращий фільм у рамках 75-го Міжнародного кінофестивалю у Локарно.
  "Синдром Гамлета" 231

  "Синдром Гамлета", 2022

  «Цей фільм блискуче висловлює гамлетівську дилему української молоді. Фільм передає відчуття та досвід героїв в умовах необхідності робити важкий вибір, коли можливості вибору обмежені через жорстоку війну. Продумана до дрібниць кіномова створює універсальний фільм», – із заяви членів журі.

  «Синдром Гамлета» — це потужний портрет яскравого покоління молодих українців, народжених після розпаду Радянського Союзу, сформованих Майданом 2013 року, що були вдохновлені силою політичних змін та зранених війною.

  Також фільм також отримав премію незалежних швейцарських критиків Boccalino d'Oro за найкращий документальний фільм кінофестивалю у Локарно.

  "Синдром Гамлета" 234

  "Синдром Гамлета", 2022

  У рамках «Неділі критики» Міжнародного кінофестивалю у Локарно відбулася міжнародна прем'єра фільму. Під час прем'єрного показу були присутні кілька героїв фільму, зокрема, актриса Оксана Черкашина («Погані дороги», «Клондайк») та один із головних героїв – Ярослав Гав'янець, який наразі служитиме у Збройних силах України. Під час прем'єри знімальна група фільму провела акцію на підтримку України

  "Синдром Гамлета" 11

  Режисерка Ельвіра Нєвєра та герой фільму Ярослав Гав'янець

  Польська національна прем'єра «Синдрому Гамлета» відбулася на Краківському кінофестивалі, де фільм отримав кілька нагород, серед них нагороду за найкращий польський документальний фільм.

  Читайте також: ПРО ЩО ЖІНКА МОВЧИТИ: ОКСАНА ЧЕРКАШИНА, АКТОРКА

  Статті на тему