UA
  RU

  Дженніфер Еністон згадала запрошену зірку "Друзів", який поводився зарозуміло 

  Редагувати переклад
  Цей чоловік вдавав, що грати в подібному шоу - нижче за його гідність. 

  Очевидно, що не всі актори серіалу "Друзі" були реальними друзями в житті. 


  У той час як будь-який шанувальник серіалу, гідний свого іменного гуртка з “Central Perk”, може легко перерахувати всіх запрошених зірок, які з'являлися у гостьових ролях у “Друзі” Дженніфер Еністон розповіла, що є один виняток із правила – актор, якого вона пам'ятає зовсім під іншим причинам, ніж його бездоганний ігровий талант. 

  Під час появи на шоу Говарда Стерна актриса відмовилася назвати ім'я людини, яка не надто була задоволена своєю появою у “Друзі”, але сказала, що це чоловік.  


  «Ніби він був вищим за те, щоб зніматися в ситкомі», — пояснила акторка. 

  Вона згадала, як команда та продюсери сміялися з жартів під час зйомок, що явно засмучувало гостя.  

  «Ця людина поводилася так, ніби сама думка про те, що хтось може сміятися з своїх власних жартів, неприпустима і безглузда. Мабуть, він вважав, що жарти були дурні і зовсім не кумедні», - згадала Еністон.


  Дженніфер Еністон згадала запрошену зірку "Друзів", який поводився зарозуміло -Фото 1

  Читай також: Лілі Коллінз у новому фільмі творця "Дівчат" зіграє кишенькову ляльку 

  “А я не могла зрозуміти, що він тут робить. Його ставлення було зовсім не про те, що ми знімали фільм”.  Як далі висловилася Еністон: "Це чудове, тепле місце, і ти заходиш у наш будинок, щоб полити його брудом". 

  Виявляється, що загадковий чоловік через багато років таки усвідомив, наскільки неналежно поводився тоді, і навіть вибачився.  


  Смішно, що цей чоловік вибачився за свою поведінку через роки. Він сказав, що так сильно нервувався, що поводився точно не найкращим чином», - розповіла Дженніфер Еністон. 

  Хоча Джен не стала розкривати ім'я людини, яка поводилася настільки зарозуміло, Еністон все ж таки допомогла звузити коло варіантів. 

  Чи це був Том Селлек, який, як відомо, зіграв одного з коханців Моніки — доктора Річарда Берка? Безумовно ні. А як щодо Шона Пенна, який виявився нареченим сестри Фібі? Теж не він. 


  Так що давайте, інтернет-сищики, спробуйте знайти того самого сноба!  

  Статті на тему