UA
  RU

  Емі Шумер зіграє головну роль у фільмі про ляльку Барбі

  Редагувати переклад

  Комедіантка та активістка руху бодіпозитив Емі Шумер перетвориться на улюблену іграшку дівчаток усього світу.

  Емі Шумер


  Кінокомпанія Sony Pictures анонсувала зйомки повнометражного художнього фільму, присвяченого ляльці Барбі. Примітно, що головну роль у ньому виконає не модель з ідеальними параметрами, а відома комедіантка («Дівчина без комплексів») та учасниця руху бодіпозитив Емі Шумер. Враховуючи, що виробник Барбі - компанія Mattel - останнім часом активно бореться з власними стереотипами, випускаючи культову іграшку з різними типами статури, відтінками шкіри, кольором очей та зачісками, то вибір актриси не дивний.

  Читайте також: Plus-size модель Ешлі Грем стала прототипом нової Барбі


  У картині Шумер зіграє дівчину, яка живе в ідеальному світі Барбі – Барбіленді, але одного разу її звідти виганяють через недостатньо досконалу зовнішність та ексцентричну поведінку. Вона потрапляє в реальний світ, де усвідомлює, що справжня краса йде зсередини, а ключ до щастя – це віра у себе та свобода від нав'язаних стандартів. Героїня повертається додому, щоб урятувати решту мешканок Барбіленда від забобонів.

  Над сценарієм спочатку працювала Дьябло Коді, потім Хіларі Уінстон. Тепер його має переписати Емі Шумер разом із сестрою Кім Карамел. Хто займе режисерське крісло, поки що невідомо. Зйомки фільму заплановані на весну 2017 року. Прем'єра відбудеться у середині 2018 року.

  Статті по темі:


  Шарлотта Деллал створила ляльку Барбі у ретро-стилі
  Еволюція ляльки Барбі: від XS до XL
  Найгучніші події 2015 року, відтворені за допомогою ляльок Барбі

  Фото: Gettyimages

  Статті на тему