Гастрономічний код України: вийшов тизер-трейлер документального фільму «Тісто» 

Редагувати переклад

Хліб — це символ родинного затишку та добробуту українців. Кожен з нас має свої приємні спогади, пов’язані зі стравами з тіста: смак та запах хрусткої скоринки хлібини, солодкого пундика чи галушок, вареників з вишнями чи паски, домашнього печива… Знімальна група фільму «Тісто» вирушила в мандрівку Україною, щоби поспілкуватися з кулінарами, дослідниками традицій і рестораторами й розповісти про філософію хліба, борошна та тіста.

Гастрономічний код України: вийшов тизер-трейлер документального фільму «Тісто» -Фото 1

У тизері творці фільму демонструють, як спокусливо-смачно виглядають традиційні страви, а ще знайомлять з ентузіастами, які зберігають та поширюють їх рецепти: зіркові шеф-кухарі, власники малих бізнесів та звичайні люди, але всі — об’єднані любов’ю до тіста.

Основою документальної стрічки стали дослідження автентичних українських страв з борошна. У різних куточках країни їх намагаються зберегти та відродити, щоб передати нащадкам національний гастрономічний код. Українське кулінарне надбання є справжнім скарбом, яким захоплюється цілий світ.

Гастрономічний код України: вийшов тизер-трейлер документального фільму «Тісто» -Фото 2

Гастрономічний код України: вийшов тизер-трейлер документального фільму «Тісто» -Фото 3

Гастрономічний код України: вийшов тизер-трейлер документального фільму «Тісто» -Фото 4

Гастрономічний код України: вийшов тизер-трейлер документального фільму «Тісто» -Фото 5

Гастрономічний код України: вийшов тизер-трейлер документального фільму «Тісто» -Фото 6

Гастрономічний код України: вийшов тизер-трейлер документального фільму «Тісто» -Фото 7

Команда фільму побувала у різних куточках України та розповіла про різноманіття автентичних рецептів від Слобожанщини до Закарпаття, від Полісся до Бессарабії. Із кожним героєм стрічки глядачі перенесуться в іншу локацію — старовинна хата, народний ринок, столичний ресторан чи навіть військовий полігон. Усе це — аби показати, що ми усі з одного тіста.

Читайте також: ТРАДИЦІЙНІ РЕМЕСЛА У СУЧАСНОМУ ВИКОНАННІ – НОВА КНИГА ВІД СREATIVE PUBLISHING

Статті на тему