UA
  RU

  Гелловін на гіпершоу «МАСКА»: Володимир Остапчук налякає своїм чином Настю Каменських

  Редагувати переклад

  Цієї суботи, 30 жовтня, о 21:00 в ефірі каналу «Україна» вийде інший випуск найпопулярнішого на українському телебаченні шоу «МАСКА», у якому глядачі познайомлтися із другою сімкою таємничих учасників. Та в цьому ефірі новий неймовірний образ продемонструє і провідний шоу Володимир Остапчук, який перетворився на маніяка-вбивцю Фреді Крюгера.


  Гелловін на гіпершоу «МАСКА»: Володимир Остапчук налякає своїм чином Настю Каменських-Фото 1

  Глядачі каналу «Україна» з нетерпінням чекали на нові образи ведучого іншому сезоні грандіозного шоу «МАСКА». Сам Володимир до останнього тримав їх у секреті – недарма ж це шоу найзагадковіше на українському ТВ. Та сьогодні настав час, і Остапчук готовий показати своє перше вражаюче перевтілення сезону – у новому випуску масштабного проекту Володимир перетворитися на жахливого персонажа фільму «Кошмар на вулиці В'язів» Фреді Крюгера.


  Читай також: Про користь медитації: Влад Задирака, цілитель (цигун-медитація)

  «Насправді не такий я вже і страшний – ну гляньте на мене, – каже Володимир Остапчук і пригадує, як на зйомках «МАСКИ» шартував з колегами, мовляв, нарешті він без гриму. – Створення цього образу зайняло аж 4 години. Спершу мені на голову одягли спеціальну штукенцію з матеріалу, який нагадує гуму. Це все нереально пітні, тому мені в голові зробили вентиляцію, щоб було трохи легше. Після цього на обличчя почали наносити такий пластичний матеріал на зразок силікону. Процес, звичайно, дуже копіткий, я навіть не уявляю, як люди знімаються в кіно і кілька місяців ходять з таким гримом. Це ж просто інше обличчя!»

  Гелловін на гіпершоу «МАСКА»: Володимир Остапчук налякає своїм чином Настю Каменських-Фото 2


  Цим перевтіленням провідний неабиякий злякав зіркових детективів, особливо вразливою виявилася NK | Настя Каменських. Виявляється, з цим персонажем у неї пов'язані не найприємніші спогади. Що саме так налякало співачку?

  Дивіться новий випуск найзірковішого та найзагадковішого українськоюу телебаченні шоу «МАСКА» вже 30 жовтня о 21 на каналі «Україна»!

  Статті на тему