UA
RU

Маленька чорна пічка: як підібрати мікрохвильовку до інтер'єру

Редагувати переклад

На стильній кухні готування - насолода. Особливо якщо робота автоматизована за допомогою сучасної техніки. Серед помічників - мікрохвильова піч. Поруч із основними функціями вона виконує додаткову — естетичну. Грамотно підібрана модель підходить до інтер'єру та поєднується з іншими девайсами та меблями.

Вибір печі, яка не вибиватиметься із загальної «картини», не становить жодних труднощів. 

Стиль

Маленька чорна пічка: як підібрати мікрохвильову піч під інтер'єр-Фото 1

НВЧ-печі від популярних виробників в залежності від дизайну ділять на два види:

  1. Сучасні. Завжди у тренді завдяки універсальності. Серед характерних рис — лаконічність і мінімалістичність зовнішнього оформлення. 
  2. Ретро. Оздоблені під старовину. Від інших пристроїв вони відрізняються за кількістю металевих деталей, типом та розташуванням елементів керування, наявністю золотого та срібного декору.

Небагато брендів можуть похвалитися наявністю у модельному ряді печей у стилі ретро. Саме тому  мікрохвильова піч Горіння MO 4250 - свого роду ексклюзив. Вона доступна у двох кольорах:

  • бежева - для кухні у світлих тонах;
  • чорна – для кімнати, в якій переважають темні відтінки.

Габарити

Маленька чорна пічка: як підібрати мікрохвильову піч під інтер'єр-Фото 2

Маленька мікрохвильова піч об'ємом до 20 літрів - чудове рішення для студії, в якій кухня поєднана з житловим простором. Вона мало важить, тому можливе навіть встановлення на стіну — з використанням кронштейнів.

Піч середнього об'єму (25-27 літрів) підійде для кімнати стандартного метражу - не менше 8 квадратів. Велика і містка модель має чудовий вигляд на кухонному острові в просторому приміщенні, обставленому за останньою модою. 

Панель управління

Маленька чорна пічка: як підібрати мікрохвильову піч під інтер'єр-Фото 3

Безпрограшний варіант - плоска сенсорна панель без елементів, що випирають. Її фішки:

  • уніфікований дизайн блоків меню;
  • швидке спрацювання і зручне розташування - праворуч від дверцят,

Окрім краси, є ще одна вагома перевага - легкий і безпроблемний догляд. Поворотні перемикачі і кнопки протирати набагато складніше. 

Спосіб установки

Маленька чорна пічка: як підібрати мікрохвильову піч під інтер'єр-Фото 4

Якщо закупівля техніки приурочена до ремонту, доцільно зупинитися на моделі, що вбудовується. Під неї доведеться облаштувати нішу або залишити вільний простір у гарнітурі.

Для «впровадження» в існуючий інтер'єр ідеальна звичайна окрема пічка, яку можна вибрати за кольором корпусу та дверцятами, розміром і формою, особливостями конструкції.

Різновид дверцят

Маленька чорна пічка: як підібрати мікрохвильову піч під інтер'єр-Фото 5

Дверцята, які відчиняються в ліву сторону, виглядають привабливо і звично. Це класичний варіант, який до вподоби любителям ергономічної та практичної техніки. Наявність ручки одночасно плюс і мінус. З одного боку, вона дещо «перевантажує» дизайн мікрохвильової печі, з іншого — забезпечує зручне відкривання. 

Відкидні дверцята роблять НВЧ-піч схожою на духову шафу. Щоб відкрити її, не потрібно докладати зусиль: запірний механізм реагує на кнопку. Це єдиний зручний варіант, якщо запланована установка впритул до стіни. Лівосторонні дверцята при такому монтажі постійно битимуться о тверду поверхню стіни і згодом втратять презентабельний вигляд.

Де саме розташувати мікрохвильову піч — залежить від частоти експлуатації. Пристрій, який більшу частину часу стоїть без діла, можна поставити на окрему полицю або підвіконня. Піч, яка раз у раз кашоварить, краще розташувати в межах робочої зони — прямо на стільницю або в колону з духовкою, плитою.

Фото: Instagram / Gorenje