UA
  RU

  Група KAZKA презентувала нову пісню, що стала головним саундтреком до серіалу «Моя улюблена Страшка»

  Редагувати переклад

  Гурт KAZKA презентував нову пісню «Цілувати тобі», яка стала головним саундтреком до серіалу «Моя улюблена Страшка». Нова композиція продовжує історію та тему пісні «Красива серцем», присвячену боротьбі із булінгом та хейтом у соцмережах. Тоді ж фронтвумен гурту Олександра Заріцька запустила одномісний челендж у Instagram. Користувачі соцмережі під хештегом #КрасиваСерцем розкрили свої історії пов'язані із цкуванням у життя та путями вирішення проблеми. 

  Група KAZKA презентувала нову пісню, що стала головним саундтреком до серіалу «Моя улюблена Страшка»-Фото 1

  «Коли ми розпочали роботу над головною піснею серіалу, у нашої команди народилося дві композиції, які вишли напрочуд гарними та транслювали емоції головної героїні. До якогось моменту ми не могли обрати той єдиний трек, тому разом із продюсерами серіалу вирішили залишити обидва. Якщо перша пісня, «Красива серцем», про силу всередині кожного з нас, то «Цілувати тобі» – історія про вразливе, але водночас і найсильніше відчуття – любов. Любов до людей, навколишнього світу та коханої людини», – поділилася Олександра Заріцька. 

  Група KAZKA презентувала нову пісню, що стала головним саундтреком до серіалу «Моя улюблена Страшка»-Фото 2

   

  Читай також: Екскурсія Венецією: Як проходив показ нової колекції Dolce & Gabbana 

  Робота над саундтреком справжній експеримент для KAZKA, адже за звучанням трек відрізняється від попереднього репертуару гурту. Хоча пісня залишається у поп-жанрі з елементами електро-фолку, «Цілувати тобі» звучити ширше та відкрито.

  Група KAZKA презентувала нову пісню, що стала головним саундтреком до серіалу «Моя улюблена Страшка»-Фото 3

  «Створення цієї пісні ми сприйняли як челендж. Зазвичай група працює із зовсім іншим саундом, але при цьому ми, як нам здається, не занапастили собі. За традицією під час створення мелодії використовували українські народні інструменти та музичні мотиви у сучасному прочитанні», – додала співачка. 

  Нагадаємо, серіал «Моя улюблена Страшка» – адаптація всесвітньо відомого колумбійського серіального формату «Betty la fea» або «Ugly Betty», який свого часу став найуспішнішою теленовелою в історії, що підкорила більш ніж 180 країн світу.

  Статті на тему