UA
RU

Гвендолін Крісті назвала єдиний фільм, у якому почувається гарною

Редагувати переклад

Зірка «Гри престолів» розповіла, як режиссер найпопулярнішого на сьогоднішній день проекту Netflix Тім Бертон підтримав її у створенні особливого образу.

Гвендолін Крісті назвала єдиний фільм, у якому відчувається гарною-Фото 1

Гвендолін Крісті додала власної енергетики до образу директорки «Академії Невермор» у серіалі «Венздей», і це зіграло на руку всім — і проекту, і самій акторці. Крісті стала відомою завдяки ролі у «Грі Престолів», проте саме образ Лариси Вімс із комедійного серіалу жахів «Венздей» змусив жінку вперше відчути себе «привабливою» у кіно.
В інтерв'ю для Entertainment Weeklу Крісті розповіла, що режиссер серіалу Тім Бертон допоміг їй створити образ Вімс.
«Він дозволив мені робити все, що завгодно з нею, почуватися вільно, працювати як заманеться. І ми постійно говорили про це. Це була неймовірна можливість від майстра кінематографа».
Також Гвендолін Крісті пояснила, що її героїня із «Венздей» означає для неї персонально.
 
Гвендолін Крісті назвала єдиний фільм, у якому відчувається гарною-Фото 2
 
«Вперше я почувалася гарною на екрані. Я не можу висловити свою надзвичайну вдячність більш відверто Тімові й Колін, а також нашій команді, які опікувалися зачісками та гримом. Колін Етвуд по праву є легендою, а те, що вона робить, близьке до чаклунства у плані трансформації. Для мене було великою честю працювати з Колін і Тімом».
У першому сезоні довгоочікуваного серіалу «Венздей», прем'єра якого відбулася на платформі Netflix минулого тижня, Гвендолін Крісті грає жорстку та принципову директорку «Академії Невермор». Також відомо, що Лариса Вімс може приймати форму будь-чого чи будь-кого. Допомогти зробити свою героїню більш зрозумілою та яскравою Крісті допомогли фільми Альфреда Хічкока.
 
Гвендолін Крісті назвала єдиний фільм, у якому відчувається гарною-Фото 3
«Я уявила Ларису Вімс справжнім ізгоєм, яка навіть ходила в школу для таких як вона, яка завжди була на другому місці. Вона завжди була у тіні Мортиції (героїня Кетрін Зети-Джонс). Я постійно думала про героїню в стилі Хічкока. Про екранну сирену, на яку буде дивитися якась молода жінка. Яка уявляє кіно як магічний портал, втілення її фантазій. Дивно, але Тім та Колін Етвуд мали таку ж саму думку», — додала Крісті.
Нагадуємо, що серіал «Венздей» вже доступний на платформі Netflix.