UA
  RU

  Ханна Відмер: "Все життя люблю нове, все життя дивлюся в майбутнє"

  Редагувати переклад

  Як бути різнобічною особистістю, і при цьому не втрачати зв'язку зі світом, — розповідає фотомодель Ханна Відмер.


  Ханна Відмер: "Все життя люблю нове, все життя дивлюся в майбутнє"-Фото 1

  Ханна, я знаю, що у вас багато інтересів: професійний кінний спорт, подорожі, книги про космос та всесвіт. Ви вірите у зірки? 


  Так, я дійсно вірю в зірки та всесвіт. Думаю це природно. Все, що відбувається у світі, влаштовано долею. Всесвіт визначає ваше місце розташування, і ви повинні з'ясувати, що вам потрібно робити, щоб бути успішними у цьому світі.

  Ханна Відмер: "Все життя люблю нове, все життя дивлюся в майбутнє"-Фото 2

  Ria Victoria Cape, Max Mara Trouser, DKNY boot, Holden Jewelry

  Як пандемія вплинула на вас особисто, кар'єру?

  На початку пандемії я почала активно тренуватися, зокрема їздити велосипедом. Я часто ходжу до місць, де є тільки тварини і немає людей. Там, в абсолютному самоті я відкрила для себе глибокі думки, пізнання. Тому для мене пандемія дала старт великим можливостям, допомагаючи мені знайти себе, полюбити себе та стати ближчими. Я завжди люблю щось нове, все життя дивлюся у майбутнє, мені завжди це цікаво!


  Ханна Відмер: "Все життя люблю нове, все життя дивлюся в майбутнє"-Фото 3

  Burberry Jacket, Ralph Lauren sweater, Hudson Jeans, Sorel Boots, Holden Jewelry

  Хто ваш улюблений дизайнер і чому?

  Карл Лагерфельд – мій найулюбленіший модний дизайнер. Зайве говорити, що Лагерфельд має певний стиль і привабливість, витонченість і досконалість, яких всі прагнуть. Що я люблю в Лагерфельді, то це те, що він був провидцем, як і я. Він прагнув стати кращим, бути кращим, залишаючись вірним собі. Цим він зробив світ кращим. Зі зміною часів він не панікував, він залишався автентичним. Карл Лагерфельд не поспішав змінюватися, просто тому, що цього не було необхідності. Він був головним і це знав. Я не впевнена, що ми колись побачимо іншу людину, схожу на неї.

  Ханна Відмер: "Все життя люблю нове, все життя дивлюся в майбутнє"-Фото 4

  Ann Klien Shirt, Hugo Boss Vest, Tori Burch Slacks, Sorel Boots, Hermes Saddles, Holden Jewelry

  Що вас надихає?  Є одна цитата, яка надихає мене: «Дихай, люба. Це лише глава. Не вся твоя історія». По-англійськи це звучить так: Breathe, darling. Це is just a chapter. Not your whole story”. Я часто відчуваю занепокоєння, постійно поринаю в панічні моменти, і дозволяю їм збити мене з пантелику. За останні пару років я дізналася, що життя може бути і солодким, і кислим. Іноді потрібно пройти кисле, щоб дістатися солодкого. Від цього солодке стає ще кращим.

  Ханна Відмер: "Все життя люблю нове, все життя дивлюся в майбутнє"-Фото 5

  Burberry Jacket, Ralph Lauren sweater, Hudson Jeans, Sorel Boots, Holden Jewelry

  Розкажіть про свої секрети краси? Як ви дбаєте про свою шкіру, підтримуєте себе у формі, що допомагає відновитись? 


  Догляд за собою надзвичайно важливий. Люби себе такою, якою ти є. Не нехтуйте собою або своїми потребами. Ось головна порада. Не треба робити нічого штучного, нехай буде все натуральне, таким, як утворила нас природа.

  Ханна Відмер: "Все життя люблю нове, все життя дивлюся в майбутнє"-Фото 6

  Christian Dior Blazer, Cashmere sweater, Ann Klien pants, riding boots model owns, James & Son's Jewelry

  Model: Hannah Widmer @hannah.r.widmer
  Photographer: Lori Sapio @lori_sapio_photographer
  Стіліст: Marlene Anzaldua @stilett0b0ss
  Muah: Heather Stainback @_pinkpoppyheather
  Retouch: @retouch__dasha
  PR: Wave Mags @wavemags

  Чим ви захоплюєтеся? 

  I believe in stars and the universe. I don't think it's natural. Everything that happens in the world is arranged by fate. Universe determines your location, і ви маєте на discover what you need to do.


  Hod did the pandemic affect you personally, as well as your career? 

  На початку pandemic, I began to активно exercise, в particular to ride a bike. I often go to places, де вони є тільки animal and no people. Там, в повній мірі, я усвідомлюю глибокі думки і знання. Therefore, for me, the pandemic gave a start to great opportunities, helping me to find myslf, love myslf and become closer. Я завжди люблю новий, все моє життя я люблю в майбутньому, я люблю цікавиться в цьому!

  Who is your favorite designer and why? 

  Karl Lagerfeld is my absolute favorite fashioner designer. Needless to say, Lagerfeld had style and appeal that everyone sought after, but there was so much more to him than that. What I adored o Lagerfeld is that he was a visionary just like me. He sought to better, to be better, while remaining true to who he was. With this, he made the world a better place. With changing times, he didn't panic, he remained authentic. Lagerfeld didn't rush to fit in, simply because he didn't have to. He was in charge and he knew it. I'm not sure that we will ever see another person quite like him.

  Що вас надихає? 

  This quote inspires me: “Breathe, darling. Це is just a chapter. Not your whole story”. У мене багато віршів і я завжди витрачений в конкретні моменти і маю, що я можу повернути. I've learned in the past couple of years that life is both sweet and sour. Sometimes you have to go through the sour to get to the sweet. It makes the sweet all the better. 

  Tell us about your beauty secrets? How do you take care of your skin, keep fit, what helps to recover? 

  Safe-care є надзвичайно важливою. Love who you are. Don't neglect yourself or your needs. 

  Model: Hannah Widmer @hannah.r.widmer
  Photographer: Lori Sapio @lori_sapio_photographer
  Стіліст: Marlene Anzaldua @stilett0b0ss
  Muah: Heather Stainback @_pinkpoppyheather
  Retouch: @retouch__dasha
  PR: Wave Mags @wavemags

  Статті на тему