UA
RU

Hey Guide презентує “Першу колекцію Великоднього забарвлення”

Редагувати переклад

Курований гід Київом Hey Guide продовжує розпочато два роки тому роботу з повернення традиційного святкового декору та нарядного стилю до будинків українців.

Напередодні Пасхи, найголовнішого свята весняного циклу, вони презентують “Першу колекцію Великоднього окрасу”.

Hey Guide презентує “Першу колекцію Великоднього забарвлення”-Фото 1

Весна здавна найочікуваніша пора в українців. З весною приходити тепло, все розквітає, після холодної зими з'являються перші плоди землі, а згодом – і врожай. До Пасхи готувалися заздалегідь, адже це найголовніше свято весни, символ воскресіння, перемоги життя над смертю та очищення. Кожний історичний регіон України мав свої традиції, що могли різнитися. Але одне було незмінним – довгоочікуване відчуття радості. Такою є Пасха і цього року для країни – після найтемнішої та найскладнішої зими, яка величезними зусиллями мільйонів українців втратила позаду.

Hey Guide презентує “Першу колекцію Великоднього забарвлення”-Фото 2

До “Першої колекції Великоднього окрасу” увійшли кошики різних розмірів із села Іза, що є закарпатським центром лозоплетіння, сітки наліпок для прикрашання яєць, медові свічки, солом'яні жайворонки – провісники весни. Окремою секцією представлений текстиль, виконаний зі старовинної домотканої тканини: скатертини, салфетки та доріжки. Цю тканину команда Hey Guide кілька місяців збирала по всій країні, а далі реставрувала її до гарного стану.

Читайте також: Small Talk: художниця Марія Левитська про персональну виставку костюмів для Національного театру опери та балету України

Hey Guide презентує “Першу колекцію Великоднього забарвлення”-Фото 3

Всі речі з колекції об'єднує зірка Ружа – символ згортання та розгортання Всесвіту, один із найсвятіших символів людства в уявленнях українців. Тільки цього разу Ружа майорить золотим блиском, нагадуючи весняне сонце. Ружу дарують із побажанням любові та на счастье.

Придбати елементи декору з колекції “Перша колекція Великоднього окрасу” можна на сайті.

_

Hey Guide – гід Київом від бутикової комунікаційної агенції Public Kitchen. Проект розповідає про знакові, але непересічні місця столиці та околиць, та поділів на 4 категорії: See & Do, Eat & Drink, Escape та Shop. Кожна локація публікується разом з фоторепортажем та коротким описом від Насті Івченко та Жені Каганович, співзасновниць агенції Public Kitchen. Hey Guide призвань афішувати Київ як туристичне спрямування серед іноземців та культивувати любов до нього серед городян, ділячись автентичними та унікальними локаціями. 

 

Статті на тему