UA
  RU

  INTERTOP та Національний олімпійський комітет України оголосили про співпрацю

  Редагувати переклад

  INTERTOP та Національний олімпійський комітет України оголосили про співпрацю-Фото 1


  Урочиста церемонія підписання договору про партнерство INTERTOP та Національного олімпійського комітету України відбулася 13 вересня на головній спортивній арені країни – НСК «Олімпійський». Співпраця була закріплена підписами президента НОК Сергія Бубки та президента групи компаній MTI Володимира Цоя.

  Підписаний договір забезпечить INTERTOP статус офіційного партнера Національного олімпійського комітету та дозволить сторонам реалізовувати спільні проекти.


  У рамках підписання договору також було представлено капсульну колекцію BRASKA для Юнацької Олімпійської збірної України. Нова лінійка включає жіночі та чоловічі моделі у стилі sport casual. Взуття вироблене в Україні. Колірна палітра представлена ​​в білому та темно-синьому кольорі, завдяки чому взуття легко впишеться в будь-який гардероб та допоможе створити лаконічний та водночас стильний образ.

  INTERTOP та Національний олімпійський комітет України оголосили про співпрацю-Фото 2

  Юнацькі Олімпійські ігри — це унікальні старти, які з 2010 року з ініціативи Міжнародного олімпійського комітету проводяться раз на чотири роки та збирають найсильніших атлетів планети у віці 15–18 років. ІІІ літні Юнацькі Олімпійські ігри відбудуться з 6 по 18 жовтня у столиці Аргентини – Буенос-Айресі.


  Українці брали участь у двох літніх та двох зимових Юнацьких Олімпійських іграх, на яких здобули 70 медалей (20 золотих, 22 срібних та 28 бронзових).

  Модератором церемонії був відомий спортивний журналіст легкоатлет Слава Вард. В результаті співпраці INTERTOP та НОК України спортсмени Юнацької Олімпійської збірної та всі члени команди отримають нове стильне взуття. Вже у вересні кожен бажаючий зможе придбати взуття з нової лінійки у магазинах INTERTOP.

  Статті на тему