UA
RU

Як знайомитися і поводитися на побаченні: 7 порад для інтровертів

Редагувати переклад
Інтровертам складно відкритися перед іншими людьми, а знайомитись і першому заводити розмову — це точно не про них. 

Як знайомитися і поводитися на побаченні: 7 порад для інтровертів-Фото 1

Для деяких людей не важко підійти до незнайомця на вулиці і покликати його на побачення, але інтровертам це точно не під силу. Якщо ви ставитеся до даного типу, то знаєте, що таке незручність під час спілкування і тим більше першої зустрічі. Але не варто сумувати і ще більше закриватися, ділимося кількома порадами, які можуть допомогти на етапі знайомства та під час побачення.

Читайте також: 8 незвичайних хобі для інтровертів

 

1. Якщо ви знайомитеся онлайн, то згадайте, що ви інтроверт. Напишіть, що не любите великих стовпотворів, п'ятничний вечір краще проведете вдома за книгою, а не в клубі. Є багато людей, які оцінять ці якості, і ви матимете більше шансів познайомитися з людиною, з якою у вас однакові інтереси та погляди на життя. 

2. Не відкладайте моменту зустрічі після віртуального спілкування. Інтроверти здебільшого є досить скромними та закритими людьми, тому спілкування в інтернеті для них — острів порятунку. Не потрібно бачитися особисто з людиною, хвилюватися зайвий раз, змушувати себе говорити і розкриватися перед кимось новим, все можна написати. Але якщо ви маєте на меті завести відносини, а не віртуального друга, то не відтягуйте момент особистої зустрічі. А якщо ні, то ви можете і не зважитися на побачення. 

3. Виберіть знайоме місце для зустрічі. Перші побачення досить хвилюючі і незручні, тому для місця зустрічі краще вибрати місце, в якому ви бували і знаєте його, як свої п'ять пальців. Ви будете менше нервувати, тому що знаходитесь в зоні комфорту, не будете в паніці шукати жіночу кімнату, щоб перевести подих, та й знайомі люди навколо (офіціанти, інший персонал) навіватимуть думку, що ви в затишному місці. 

Читайте також: Побачення наосліп: гід з виживання

4. Можливо, чи варто сходити на виставку? Якщо ви боїтеся незручних пауз у розмові і того факту, що доведеться багато говорити про себе, то сходіть разом із супутником на якийсь інтерактивний захід. Це дасть вам теми для бесіди та можливість дуже добре пізнати один одного. Любіть мистецтво – сходіть у музей на виставку, музику – на концерт чи фестиваль. 

5. Налаштуйтеся на те, що доведеться багато казати. Розмовний жанр може бути не вашою сильною стороною, але під час побачення говорити точно доведеться. Дайте собі установку, що не закриватиметеся від людини тільки через те, що вона ставить питання про те, де ви працюєте, чим захоплюєтеся і яку музику слухаєте. 

Читайте також: 5 питань, які варто поставити на першому побаченні

7. Не бійтеся дати людині шанс. Зрештою, він теж може не розкритися одразу, перехвилюватись і сказати якусь дурість, усі ми люди. Нехай вас не відлякує одна невірно сказана фраза чи надмірна балакучість. Навіть якщо ви на перший погляд різні, то в тандемі можете стати ідеальним доповненням один одного. 

Джерело фото: unsplash.com

Статті на тему