UA
  RU

  8 незвичайних хобі для інтровертів

  Багато людей, які люблять і навіть цінують хвилини самотності, дуже важко знайти собі заняття до душі. Ми зібрали кілька оригінальних варіантів хобі, які сподобаються інтровертам

  Хобі для інтровертів


  Якщо ви – інтроверт, то галасливі вечірки та походи в кіно «всею компанією» точно не для вас. Щоб відпочити, вам достатньо відключиться від зовнішнього світу, побути наодинці із собою та зайнятися улюбленою справою. Наші поради допоможуть вам знайти цікаве та захоплююче заняття, яке урізноманітнить вільний час.

  1. Фотографуйте


  Збираючись на прогулянку, захопіть із собою смартфон. Його камери достатньо для того, щоб зробити кілька красивих та оригінальних фотографій. Потім свої шедеври можна виставляти у Instagram чи робити власні тематичні колекції.

  2. Пишіть

  Письменницька справа – відмінне заняття для інтровертів. Особливо популярною останнім часом стала техніка фрірайтінг: на аркуші паперу можна писати все, що заманеться. Вважається, що таким чином ви звільняєте свої думки від непотрібного сміття та сприяєте появі креативних ідей.


  3. Грайте на музичних інструментах

  Музика – відмінний спосіб розслабитися та забути про повсякденні турботи. Якщо ви вже опанували якийсь інструмент, відточуйте свою майстерність і ставте нові цілі. У вашому розпорядженні – безліч посібників та посібників з Інтернету, які допоможуть взяти нові акорди або поповнити свій репертуар ще однією популярною піснею.

  4. Випікайте пиріг  Якщо вам до душі кулінарія, то чому б не роздобути кілька цікавих рецептів і не спробувати їх приготувати? Якщо все вийде, ви можете порадувати себе смачненьким.

  5. Збирайте пазли


  Помнете, з яким захопленням у дитинстві ми збирали пазли з різними картинками? Нічого не заважає зайнятися цим і зараз. Ви самі не помітите, як це хобі захопить всю вашу увагу.

  6. Подорожуйте

  Багато затятих мандрівників кажуть, що кожній людині варто хоча б раз у житті поїхати кудись на самоті. Це свого роду челендж, який допоможе прокачати мотивацію, самодисципліну та дасть пару уроків виживання.


  7. Дивіться фільми

  Вони чудово піднімають настрій у будь-яку погоду та в будь-якій ситуації. Слідкуйте за останніми новинками світу кіно та дивіться їх одними з перших.

  8. Вчіть мови

  Знання однієї, а краще двох іноземних мов відкриває у світі найвражаючі перспективи. Вільно розмовляючи тією ж англійською, можна сміливо подорожувати, читати книги в оригіналі і претендувати на високооплачувані посади.

  Фото: Gettyimages

  Статті на тему