UA
RU

Кампанія до Міжнародного дня боротьби з гомофобією, трансфобією та біфобією

Редагувати переклад

Компанія до Міжнародного дня боротьби з гомофобією, трансфобією та біфобією-Фото 1

17 травня у світі відзначали Міжнародний день боротьби з гомофобією, трансфобією та біфобією. З цієї нагоди КиївПрайд спільно з кліпмейкером та режисером Юрієм Двіжоном запустили інфокампанію «Борітеся – поборете!». До неї приєдналися українські знаменитості, котрі знялися в однойменному ролику.

Проект покликаний привернути увагу до проблем дискримінації ЛГБТ+ в Україні та показати, що лесбіянки, геї, бісексуальні та трансгендерні люди насамперед є такими ж громадянами цієї держави, носіями її культури. 

Я дуже радий, що цього року до нашого проекту приєдналося стільки відомих та впливових людей. Це свідчить про те, що суспільство на правильному європейському шляху. Але дуже шкода, що в нашому шоу-бізнесі залишається велика кількість артистів, яким не важко підтримати права тварин, екологічні ініціативи та купу всього іншого, але тільки не права ЛГБТ. Також мене дуже засмучує, що серед відомих та впливових зірок шоу-бізнесу та телебачення існують і ЛГБТ-люди, навіть дуже багато, але вони не роблять камінг-аутів і не допомагають у захисті своїх прав”,

— розповідає креативний продюсер та автор ідеї Юрій Двіжон.

Спеціально для цього проекту відомий дизайнер Костя Омеля розробив футболки «Борітеся – поборете!» з айдентикою нинішнього КиївПрайду, де серед символів ЛГБТ-спільноти було використано й українську державну символіку: герб та прапор.

КиївПрайд 2019 розпочнеться 16 червня серією культурно-просвітницьких заходів. А завершиться вже традиційним маршем Рівності 23 червня у центрі столиці, на який організатори очікують 10 тисяч учасників.

Статті на тему