UA
RU

KHAYAT, JULIK, Mila Nitich і ще 7 зірок стануть зірковими суддями шоу «Співають всі!»

Редагувати переклад

Менше ніж місяць залишився до прем'єри грандиозного шоу «Співають усі!» на телеканалі "Україна". 21 серпня глядачі познайомлятимуться з талановитими вокалістами, які постануть перед найнароднішим журі країни – зірковою «сотнею» на чолі з капітаном Наталею Могилевською. Канал «Україна» називає імена п'ятої десятки музичних експертів, які оцінюватимуть вміння учасників – це Марія Бурмака, Ганна Добриднєва, KHAYAT, JULIK, Mila Nitich, Анатолій Матвійчук, Олег Машуковський, Markus Riva, Пальміра Фурман та Макс Гордєєв.

«Для мене це дебют, я раніше не була суддею талант-шоу, – зізнається співачка, народна артистка України Марія Бурмака. – Завжди співпереживаю людям, які виходять на сцену. Згадую собі, свою доньку, яка теж брала долю талант-шоу, як вона тоді хвилювалася. Звертатиму увагу на харизму – звичайно, якщо учасник бере ноти і в нього є слух. У нього може не бути оперного вокалу, але якщо його спів розчулити серце, то це артист».

KHAYAT, JULIK, Mila Nitich і ще 7 зірок стануть зірковими суддями шоу «Співають всі!»-Фото 1

Співачка і авторка пісень Ганна Добриднєва також буде звертати увагу на харизматично сильних людей, здатних вийти на сцену і підкорити кожне зі 100 сердець, незважаючи на те, що склад журі – неймовірно різноманітний.

Таку думку поділяє її колега – співак та автор пісень KHAYAT. «Об'єктивність цього шоу набагато вища, ніж у схожих проектах з меншою кількістю суддів, тому людина, яка прийде до «Співають всі!» випробувати свої сили, зможе зрозуміти, чи у правильному вона напрямі рухається».

KHAYAT, JULIK, Mila Nitich і ще 7 зірок стануть зірковими суддями шоу «Співають всі!»-Фото 2

Незважаючи на те, що у шоумена JULIK абсолютна чутка, він казатиме, що суворо судити конкурсантів не буде.

«Я дуже добра людина. Навіть якщо є маленькі неточності вокалу або ж не дотягують, мені, як людині з абсолютним слухом, можна закривати очі на це. Коли людина співає серцем і душею, коли потрапляє прямо в ціль – неможливо не натиснути на кнопку. Тим більше, коли це улюблені, давно всім відомі хіти», – розповідає учасник журі шоу Співають всі!.

KHAYAT, JULIK, Mila Nitich і ще 7 зірок стануть зірковими суддями шоу «Співають всі!»-Фото 3

Співачку Mila Nitich підкорило те, що вперше за історію українського шоу-бізнесу в одному місці зібралося стільки артистів. До того ж артистка зазначає, що, оцінюючи виступи учасників, зіркові експерти також мають можливість подивитись на собі збоку і зробити важливі висновки.

KHAYAT, JULIK, Mila Nitich і ще 7 зірок стануть зірковими суддями шоу «Співають всі!»-Фото 4

Народний артист України, співак, поет і композитор Анатолій Матвійчук зізнався, що перш за все буде звертати увагу саме на вокальні здібності конкурсантів.

«Велике значення я віддаю дуже глибоким та поетичним промовам. Одне із – слово. Мені важливо, щоб у пісні була поезія, коли є певні образи, переосмислення, метафори, коли відчувається сюжетність. Напевно, для сучасності це вже не головне. Також я вимагаю природності і не люблю надмірний епатаж. Як композитор і як вокаліст, я хочу звертати увагу на вокальні здібності конкурсанта, а не на його спущені штани чи жест руками. Про це говоритиме преса, але можна ли такий «коричневий» піар вважати доцільним? Мені здається, ні– заявив він.

А ось популярний блогер Олег Машуковський зізнається, що поважає класику, але хоче дати хід драйву і сучасності: «Мені не подобається, коли нудно. Я сам був просто глядачем 15 років, слухавши ті ж самі пісні, у ролі зіркового журі я хочу припинити цю монотонність. Харизма і вміння показати, виявити собі – це вже талант. Вокальні здібності теж важливі, але саме наявність харизми – показник артистизму».

Гостя з-за кордону, співака Markus Riva його коллеги вже встигли охрестити «холодним латишем» – через те, що він досить суворо оцінює учасників. Маркус пояснює: оскільки це змагання вокалістів, він звертає увагу на голоси конкурсантів.

KHAYAT, JULIK, Mila Nitich і ще 7 зірок стануть зірковими суддями шоу «Співають всі!»-Фото 5

Читай також: Кароль Глозе Піду, мистецтвознавиця, кураторка Photo Kyiv

«Я не тільки солістка гурту Furman Band, але ще й педагог з вокалу, – каже Пальміра Фурман. – Тому щодо виконання, то мене можна здивувати своєю унікальністю. Завжди цікаво дивитися не просто на талантливого вокаліста, а на такого артиста, в образі якого все гармонійно. Адже можна бути людиною з вулиці, але настільки обдарованою і настільки відповідати тому, про що співаєш, що під час виступу встануть усі судді».

KHAYAT, JULIK, Mila Nitich і ще 7 зірок стануть зірковими суддями шоу «Співають всі!»-Фото 6

Співочий екстрасенс Макс Гордєєв зазначає, що бути членом журі – це величезна відповідальність, адже перед зірковою «сотнею» стоїть дуже непросте завдання: дати людині шанс чи забрати його. А своїм безпосереднім завданням у шоу Співають всі! він вважає відчути енергетику учасника, адже досить часто людей судять лише за зовнішнім виглядом, не розуміючи, що ховається у них усередині.

Нагадаємо, згідно з правилами шоу «Співають всі», завдання учасника – виконати композицію на сцені так, щоб якомога більше членів журі встали та підспівували йому. Що гучніше звучить хор «сотні», то більше шансів у конкурсанта дійти до фіналу, поборотися за перемогу та грошовий приз у розмірі півмільйона гривень.

Як повідомлялося раніше, розважальний проект за британським форматом All Together Now вперше вийшов на телеканалі BBC у 2018 році і за коротку годину здобув популярність серед глядачів майже двох десятків країн світу. Серед них: Італія, Франція, Австралія, Нідерланди, Бразилія, Данія, Польща та інші. Україна стала вісімнадцятою країною, яка має виходити це музичне шоу. Ведучим грандіозного проекту «Співають всі!» стане популярний шоумен, зірка гіпершоу «МАСКА» Володимир Остапчук.

Дивіться прем'єру граніозного шоу «Співають усі!» у суботу, 21 серпня, на телеканалі "Україна".

Статті на тему