UA
RU

До Дня святого Валентина Netflix випустив новий трейлер "Бріджертонів" 

Головна плітка епохи регентства точить своє пір'я, а на горизонті з'являється новий романтичний союз. 

Хіт стрімінгової платформи Netflix, що побив усі рекорди, повертається на екрани з другим сезоном вже 25 березня, а поки що насолоджуємося новим болісно прекрасним трейлером, який з'явився якраз до Дня святого Валентина. 

До Дня святого Валентина Netflix випустив новий трейлер "Бріджертонів" - Фото 1

Netflix

Короткий трейлер, мабуть, найуспішнішого серіалу, спродюсованого Шондою Раймс, включає кілька пристрасних сцен, а також обіцянки скандальних відносин між основними персонажами. 

Голос Джулі Ендрюс, тобто плітки леді Віслдаун, супроводжує моменти з майбутнього сезону. 

«Дорогий читачу. Ви нудьгували за мною?”, — з цього починається хвилинний трейлер, а після самопроголошеної вершительки доль повідомляє, що так, як її пошуки стали лише запеклішими, вона нагострила своє пір'я та “ножі”. 

Нагадуємо, що другий сезон зосередиться навколо долі старшого з Бріджертонів — Ентоні, якому по-доброму вже давно пора було б розсудливим. Так, у подорожі, кінцевою точкою якої є вівтар, персонаж Джонотана Бейлі зустрічає нову героїню - Кейт Шарма (Сімон Ешлі) та її молодшу сестру Едвіну, які нещодавно повернулися з Індії. 

Протягом сезону Ентоні намагається побудувати стосунки з Едвіною, але Кейт ніяк не може порадіти за сестру. Так, старша з дівчат Шарма дізнається про те, що Бріджертон лише шукає багату дружину, і вирішує покласти край переслідуванням її сестри. Звичайно, як належить усім романтичним історіям, вороги стають коханцями, а їхні стосунки ускладнюють звичний спосіб життя їхніх сімей. 

Тим часом Фезерингтонам доводиться зустрічати нового спадкоємця, а Пенелопа (Микола Кохлан) продовжує коштувати підступні плани розвитку свого невеликого хобі. 

До Дня святого Валентина Netflix випустив новий трейлер "Бріджертонів" - Фото 2

Netflix

Читай також: Чому сльози роблять жінку слабшою в очах громадськості

Тізер обіцяє напругу між Ентоні та Кейт, якщо погляди крадькома та спільні танці, про щось можуть розповісти. Як, втім, і напруженість, і сексуальність: напівголий Бейлі у ванній та Колін Бріджертон у важкій дуелі – свідчення того. 

У другому сезоні ми знову побачимо улюблених героїв, серед яких і леді Данбері (Аджоа Андо), Елоіз Бріджертон (Клаудіа Джессі), і королева Шарлотта (Голда Рошевель), а також багато інших. 

Якщо ви сподівалися у другому сезоні бачити головного героя попередньої історії, то поспішаємо вас розчарувати: глава під назвою "Саймон Бассет, Герцог Гастінгс" офіційно закінчилася, і в сіквелі Реге Пейдж не з'явиться. Другий сезон "Бріджертонів" обіцяє стати відображенням жіночого погляду на суспільство. 

“Жіночий погляд настільки важливий тому, що часто люди спілкуються за допомогою ґендера, і що він означає, а також, що означає твоє тіло для когось іншого. Важливо, щоб було впровадження сексуальності, а також те, як люди говорять про неї”, — в інтерв'ю Entertainment Weekly розповів 33-річний Джонатан Бейлі. 

Статті на тему