UA
  RU

  «Криза жанру»: Як повернути інтерес до роботи?

  Редагувати переклад

  Не секрет, що закохана людина — найпродуктивніша, якщо вона закохана у свою роботу. Але так само, як і у відносинах двох людей, настає момент, коли пристрасть поступається місцем буденності. Тоді навіть найшикарніший офіс і печиво з кавою перетворюються на постиглу рутину. Залишаються два питання: куди все поділося і як усе повернути?

  Кадр із фільму "Під покровом ночі" (2016)

  Кадр з фільму «Під покровом ночі»‎ (2016)

  Розберемося з причинами

  Стан вашого здоров'я

  Якщо ваш раціон склав чашку кави на сніданок і шматок сумнівної піци в обід, якщо сон тривалістю о восьмій годині для вас - міф, то сил ні на яку роботу не вистачить. Навіть на найулюбленішу!

  Особисте життя

  Труднощі у відносинах теж не сприяють кар'єрі. Якщо вдома щодня — ядерна війна, яка тут любов до роботи?

  трудоголізм

  Симптоми — ваша робоча діяльність перетворилася на хворобу, на плечах — нереальні плани, серце стискається від кожної робочої невдачі. Ще більш уразливими нас робить відсутність особистого життя, яке ми своїми руками замінили робітником.

  Читай також: 100% експертів довіряють косметиці бренду «Vichy» після закінчення тестування

  Сама робота

  Дуже часто явище, коли мрії про кар'єру співачки кантрі розбилися про терабайти звітів в Excel. Так не те що професія, а все життя стане кошмаром.

  Відносини у колективі

  Остання за списком, але не важливості. Зайві коментарі, коли керівник не вважає за потрібне з вами навіть вітатися, а «шановні» колеги відверто цькують.

  Читайте також: Як зрозуміти, що вам не підходить і що з цим робити?

  Marie Claire Україна, грудень 2019

  Marie Claire Україна, грудень 2019

  Рятуємо себе самі!

  Коли з причинами розібралися, переходимо до активних дій. Вони допоможуть вам повернути робочий азарт:

  1-е - Займіться нарешті своїм здоров'ям! Розплануйте день так, щоб вистачало часу на нормальний сон і нефастфудне харчування. Нереально, кажете? Тоді це привід замислитись: або вас безпардонно навантажили, або вам не вистачає самоорганізації.

  2-е - Постарайтеся бути терпимими! Сварки найчастіше відбуваються через дрібниці. А якщо відчуваєте, що вибух вже близько, візьміть паузу і дайте собі випустити пару (п'ять кіл навколо будинку – і всі норми). Інша річ якщо ваша половинка веде себе нестерпно. Тоді може краще з нею попрощатися, а чи не з роботою?

  3-е - Перемикайтеся! Робота не може становити 100% вашого життя. Як мінімум тому, що ваш світогляд стане вузьким і це позначиться на трудовій діяльності. Запишіться до спортзалу, заведіть хобі чи натовп шанувальників. Головне – всі робочі справи залишайте за дверима офісу!

  4-е - Навчіться не приймати все близько до серця! Не допускайте до себе чужих проблем і не накопичуйте їх. Знущання уражених життям колег точно не варті ваших нервів. До того ж, ймовірність 100%, що людину зі схожими інтересами у колективі ви знайдете.

  5-е - Не зваблюйтеся! Не існує безхмарно-прекрасної кар'єри в будь-якій професії. Ну не злетіть ви до Олімпу світового кінематографа від подиху вітру. Виняток – якщо вітер із величезної кількості грошей. Працювати треба буде завжди і скрізь!

  Але найголовніший двигун – це ваше бажання. І якщо ви дочитали цю статтю до кінця – у мене для вас хороша новина, – вона у вас є). 

  Читайте також: Як працювати віддалено: 5 правил успіху від психолога

  Автор: Даня Лозовська

  Статті на тему