UA
RU

KURENI завершують сезон вечірок просто неба. Відомо, хто буде виступати цього тижня

Редагувати переклад

Цей сезон для Куренів особливий. Ще рік тому це був традиційний ресторан української кухні, який сьогодні пережив повне переродження. Від перебудови всієї локації, перезапуску меню українських страв до трансформації в абсолютно новий простір, де об'єдналася різна музика і головне люди.

KURENI завершують сезон вечірок просто неба. Відомо, хто буде виступати цього тижня-Фото 1

Команда проекту вирішила закінчити сезон так само красиво, як його і починала – великим івентом. З 30 вересня по 2 жовтня у Куренях пройде останній святковий вікенд. Курені не прощаються, Курені кажуть «до зустрічі!». Команда вірить, що всі знову зберуться з настанням тепла на улюблених схилах Дніпра.

KURENI завершують сезон вечірок просто неба. Відомо, хто буде виступати цього тижня-Фото 2

У програмі заплановано фінальний джазовий концерт на сцені «Пой сюди» з витонченим проектом Fima Trio від Нью-Йорка Фімі Чупахіна. Концерт відбудеться 30 вересня на третьому поверсі ресторану. До слова, це буде 49-й концерт на сцені молодої української музики. За це літо завдяки проекту «Пий сюди» широка аудиторія відкрила для себе цілу плеяду нових, прекрасних українських виконавців.

KURENI завершують сезон вечірок просто неба. Відомо, хто буде виступати цього тижня-Фото 3

У п'ятницю, 1 жовтня, головний танцпол зустріне великого гостя, якому під силу зробити останню вечірку такою, якою вона зможе запам'ятатись надовго. Loco Dice – діджей, який є одночасно основою і рушійною силою хаус та технічної музики понад десять років. А у суботу, 2 жовтня, його підмінити ізраїльський проект Red Axes. Дует планує ставити фанк, у якому вони розбираються дуже добре. Втім, вони добре розбираються і в постпанку, диско, хаусі, гаражному року та психоделічному техніці.

Читай також: Вілл Сміт пояснив, чому він відмовлявся зніматися у фільмах про рабство 

KURENI завершують сезон вечірок просто неба. Відомо, хто буде виступати цього тижня-Фото 4

Крім гучних привозів у Куренях також зіграють низку локальних артистів, серед яких Vova KLK, Roustam, Bambu, Pavel Plastikk та Philipp Markovich. А також працюватиме фудкорт ресторану української кухні та понад три бари.

KURENI завершують сезон вечірок просто неба. Відомо, хто буде виступати цього тижня-Фото 5

Святкувати у Куренях планують довго, весело та громко. Так, щоб у кожного залишився свій спогад, який грітиме нас до нової зустрічі.

30 вересня – 2 жовтня

Курені, Паркова дорога, 4

Квитки https://kureni.com 

Статті на тему