UA
  RU

  Kyiv Symphony Orchestra зіграє бароковий концерт з Dj Vlad Fisun та Dj Andrew

  Редагувати переклад
  26 грудня о 19:00 Kyiv Symphony Orchestra у колаборації з діджеями Dj Vlad Fisun та Dj Andrew зіграють концерт “Barocco Grooves” біля простору Kooperativ. Невловне відчуття енергійного качу, що виникає від цупких гармоній бароко, органічно поєднається з ритмічними імпульсами електронної музики. Дрес-код: Карнавал.

  Kyiv Symphony Orchestra

  Kyiv Symphony Orchestra 2

  Класична музика давно показала свою спроможність піддаватися діджейським трюкам, а бароко — вже й твістувало, і свінгувало, і змішувалося з рок-та поп-музикою. Час звернутися до основ, до груву — адже ніщо так само смачно та вишукано не поєднується, як брі з грушею, крім музики Генделя з електронною імпровізацією.

  Міксуватиму барокову музыку з електронікою:

  Dj Vlad Fisun — засновник формації DJBuro, що грав на Burning Man, Sziget, La Biennale di Venezia та Web Summit, знімався у медіа-проектах у Чорнобилі та Лисичанську, виходивши в ефір на “Радіо Аристократі” та Bloop London.

  Dj Andrew — один із найкращих скретч-діджеїв в Україні, фіналіст світового чемпіонату Redbull Thre3Style, засновник DJ Academy, учасник гурту ТНМК.

  Kyiv Symphony Orchestra — оркестр із неформальним поглядом на ті, у чому є безперечним професіоналом: у класичній музиці. Kyiv Symphony є одним з найвідоміших та найцікавіших культурних гравців в Україні, що виконує як концерти в Олімпійському, так і «Трістана та Ізольду» Вагнера в Національній опері. 

  Спеціальний гість Dj Slap.

  Фото надала пресслужба

  Читайте також: ВІД ПЕРШОГО ОСОБИ: ПРИЯНКА ЧОПРА-ДЖОНАС ПРО ЗЙОМКИ У “ВОСКРЕШЕНОЇ” “МАТРИЦІ” 

  Статті на тему