UA
  RU

  Ліна Костенко зазвучала по-новому 

  Редагувати переклад
  Співачка ROXOLANA представила дебютний трек на вірш знаменитої поетесі.

  25 червня на всіх музичних платформах відбулася прем'єра пісні «Очіма» української співачки ROXOLANA. Композиція стала не лише яскравим дебютом виконавиці, але й початком великого арт-проекту. Ukraine Is, який поєднає сучасну музыку та українську поезію. Для першого треку ROXOLANA  вибрала вірш Ліні Костенко "Очима ти сказав мені: люблю".

  Ліна Костенко зазвучала по-новому - Фото 1

  «Музикою я займалася із самого детства. І коли потрібно було вчити вірші, я просто наспівувала їх у різних жанрах, від репу та хіп-хопу до соулу – так було набагато зручніше запам'ятовувати слова та рімі. Тому я добре знаю, наскільки пластичною є українська поезія і як цікаво вона може звучати разом із музикою. Мені хотілося, щоб це відчуло якомога більше людей. розповідає ROXOLANA. — Ідея записати окремий міні-альбом на слова відомих поетів була у мене давно, але реалізувати її «допоміг» карантин – я просто закрилася в студії і багато експериментувала з музикою та словами. Так і народився трек «Очима» на слова Ліні Костенко. Він по-справжньому літній, динамічний, але водночас — дуже ліричний, інтимний і надзвичайно світлий».

  ROXOLANA стала першою артисткою, з якою відомий продюсерський центр MAMAMUSIC починає співпрацю у якості музичного лейблу 

  Ліна Костенко зазвучала по-новому - Фото 2

  "Розвиток музичної індустрії дає нам можливість пробувати нові форми співпраці., - говорити засновник MAMAMUSIC, продюсер Юрій Нікітін. - Якщо раніше наша компанія працювала як менеджмент-структура з артистами (виключно своїми) у повному обсязі, то зараз ми відкриті для ринку і починаємо надавати весь перелік послуг з видання та просування музыки українських виконавців. ROXOLANA — яскрава талантлива артистка і авторка пісень, яка починає свою кар'єру з дуже неординарного проекту. Мені цікаво працювати з такими артистами, які створюють модну музыку і популяризують українську ідентичність".  

  Крім того, що арт-проект Ukraine Is включатиме пісні на слова відомих українських поетів, до кожного з них буде знято відео. Героями кліпів стануть визначні українці, які роблять свою країну модною та відомою у світі.

  Ліна Костенко зазвучала по-новому - Фото 3

  Читай також: Кортні Кокс, єдина з усіх "Друзів", ображена на оргкомітет премії "Еммі"

  Наразі триває робота над відео на пісню «Очіма», прем'єра якого відбудеться вже за кілька тижнів Паралельно ROXOLANA завершує запис наступних треків, написаних на слова інших українських поетів:

  «Думаю, я здивую слухачів своїм вибором. Адже для проекту Ukraine Is я вибрала вірші авторів із різних епох, з різною стилістикою та різним настроєм. Я хочу показати, що українська поезія може звучати класно та сучасно, незалежно від того, коли вона була створена. Крім того, я сама всю життя спілкуюсь по-українськи і хочу, щоб українська молодь не тільки розмовляла, але і співала своєю рідною мовою, незалежно від того, це реп чи лірична балада».

  Слухайте трек “Очима” на платформах: https://song.link/i/1573773454 

  PR супровідpr@roxolana.world (Наталія Васюра 067 4402061 / Марія Жданова 066 2003679) 

  Youtube: @roxolana

  Instagram: @roxolanas 

  Тільки ток: @roxolanaaa

  Статті на тему