Закрити
UA
Життя

Найкращі фільми та серіали про моду

Поділись:

Пропонуємо надихнутися правильними серіалами та фільмами!

фільми про моду та кохання

Фільми ми дивимося, в основному, щоб відпочити, відволіктися, посміятися, а іноді навіть поплакати. Але ж можна поєднати приємне з корисним і стежити не лише за сюжетною лінією та головним героєм-красенем, а й за вбранням. Таким чином ви вб’єте одразу двох зайців: і фільм подивіться, і надихніться перед найближчим шопінгом. Споглядайте, надихайтеся та купуйте тільки стильні речі!

Читайте також: 6 серіалів, які замінять похід до психолога

«Неоновий демон»

фільми про моделі

Драматична психологічна картина режисера Ніколаса Віндінга Рефна з Елль Фаннінг у головній ролі. Сюжет розгортається навколо молодої моделі, яка переїхала з маленького містечка Джорджія до Лос-Анджелеса. Дівчина зустрічає нових людей і не боїться чарувати їх своєю красою. Їй подобається її життя, але з часом все виявляється зовсім не так легко та безтурботно, як раніше. Зі страхом дівчина помічає, що вона повільно змінюється. Роббі Коллін із «Дейлі телеграф» дав фільму п’ять із п’яти зірок, заявивши: «Коли фільм досягає логічної кінцевої точки, Рефн продовжує сюжет, і зрештою потрапляє до яблучка».

“Коко до Шанель”

фільми про модельєрів

Біографічний фільм, який тримає глядача на вістря напруги, в якому є місце і для романтики, і для гумору. Адже до того, як стати Шанель, Габріель була Коко, бідною співачкою з хрипким голосом із невеликого кабаре. Із самого початку можна подумати, що вона не має майбутнього. Тим не менш, безперечна ікона елегантності та самоучка, дівчина сформувала власний смак та зуміла знайти натхнення.

«Вересневий випуск»

документальні фільми про моду

Анна Вінтур, головний редактор «Vogue», одна з найвпливовіших жінок у світі, зізнається, що часто зазнає жорстокої критики. The September Issue – документальна картина, що пропонує інтимний портрет “крижаної королеви” моди. Кінострічка вийшла в 2009 році, і це через кілька років після того, як Вінтур стала прообразом жорстокої Міранди в “Диявол носить Prada”. У фільмі знімалися відомі та впливові люди модної індустрії, від фешн-фотографів до дизайнерів.

Читайте також: Надихаючі цитати успішних жінок: про невдачі, мотивацію і гроші

«Кумедна Мордочка»

фільми про моду та красу

Це музична романтична комедійна картина 1957, знята Стенлі Доненом, з Одрі Хепберн у головній ролі. Більшість костюмів для фільму були пошиті легендарною Едіт Хед, але вінцем слави Funny Face є колекція суконь, розроблених Юбером де Живанші. До речі, Стенлі Донен був номінований Гільдією режисерів Америки на нагороду «Видатні режисерські досягнення в кіно» та на «Золоту пальму» Канського кінофестивалю 1957 року завдяки цій кінострічці.

“Мадмуазель С”

документальні фільми про моду та стиль

Документальний фільм присвячений колишньому головному редактору Vogue і модному стилісту Карін Ройтфельд, який показує її переїзд до Нью-Йорка для запуску власного журналу. Карін керувала глянцем протягом 10 років, створивши собі репутацію однієї з найвпливовіших модниць у світі. До її друзів входять Донателла Версаче, Том Форд, Дайана фон Фюрстенберг та Олександр Вен. 

«На стилі»

найкращі фільми про моду

“Fresh Dressed” – документальний фільм 2015 року режисера Дженкінса про історію хіп-хопу. Прем’єра відбулася на фестивалі Sundance у 2015 році. У кінострічці можна побачити Каньє Уеста, Фаррелла Вільямса та інших зірок хіп-хопу. Картина пропонує захоплюючий погляд на складні відносини між модою та хіп-хопом, і про те, як мішкуваті штани та розмальовані графіті куртки з вулиць завойовували подіуми високої моди.

Читайте також: ФІЛЬМИ І СЕРІАЛИ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ В ВИВЧЕННІ АНГЛІЙСЬКОГО

“Ів Сен Лоран”

posts-to-db-Фото 8

Це французька біографічна драматична картина 2014 року, знята Джалілем Леспертом у співавторстві з Жаком Фієскі, Жеремі Гезом та Марі-П’єр Гюстер. Сюжет заснований життя Ів Сен-Лорана з 1958 року. До речі, режисер мав доступ до більш ніж 5 тисяч нарядів та 15 тисяч аксесуарів з архівів бренду.

“Висока мода”

фільми про моду та моделей

У США кінострічка відома як “Ready to Wear” (“Prêt-à-Porter”) – сатиричний комедійно-драматичний фільм 1994 року. Співавтором, режисером та продюсером є Роберт Альтман. У той час як моделі, дизайнери та журналісти збираються на Paris Fashion Week, глава Ради моди Олів’є де ла Фонтен несподівано вмирає. Три ключові постаті залишаються за його плечима – дружина, коханка та таємничий компаньйон, який втік з місця події. У фільмі зустрічаються такі талановиті актори, як Анук Емі, Марчелло Мастроянні, Софі Лорен та інші.

«Діор і я»

фільми про модні будинки

Стрічка 2014 року, написана та знята Фредеріком Ченгом, про творчість дизайнера Рафа Саймонса для «Christian Dior SA». Прем’єра відбулася на кінофестивалі Tribeca 17 квітня 2014 року. У картині знімалися Маріон Котійяр, Ізабель Юппер, Дженніфер Лоуренс та Шерон Стоун. Документальний фільм отримав позитивні відгуки критиків.

“Топ Модель”

фільми про моделі та моєльний бізнес

Молода данська модель Емма бореться за місце під сонцем у паризькому світі моди. Її подорож до центру світового стилю, Париж, і гламурне життя як топ-модель перетворюються на справжню драму, оскільки Емма зустрічає привабливого фотографа Шейна Уайта, який надихає дівчину. Естетичне та драматичне виробництво режисера Мадса Маттісена відходить від традиційного підходу до модних фільмів, створюючи захоплюючу розповідь про романтику та життя на подіумі.

Читайте також: ЩО ДИВИТИСЯ НА NETFLIX, AMAZON І FACEBOOK У ЛЮТОМУ: 10 СЕРІАЛІВ І ФІЛЬМІВ

“Сніданок у Тіффані”

фільм мода

Класика жанру! Але класика існує для того, щоб бути безсмертною. Фільм знятий у 1961 році і досі не втрачає своєї актуальності. Бо що класика? Правильно читайте вище! Легендарна маленька чорна сукня – це далеко не все, чим зможе здивувати фільм, якщо ви його ще не дивилися. “Сніданок у Тіффані” – практичний посібник за стилем, після перегляду якого захочеться побігти в магазин і прикупити кілька нових нарядів, та й загалом змінити погляд на моду.

«Диявол носить “Prada”»

фільми мода стиль

Головна героїня – новоспечена журналістка, яка мріє працювати у серйозному аналітичному виданні. Але доля розпорядилася інакше, і дівчина стає помічником головного редактора гламурного журналу. Прототипом якого є Анна Вінтур, головний редактор американського Vogue. У цьому фільмі є все: різні типажі, приклади підбору фасонів, фактур та кольорів в одязі. Енциклопедія стилю, а чи не фільм. Дерзайте!

Читайте також: Найкращі фільми про дорослішання

«Секс у великому місті»

модні фільми

Життя жінок, яким «трохи за тридцять», — цікаве, насичене та стильне. Головні героїні легко нам це доводять. Образи Кері Бредшоу та її чарівних подруг нікого не залишать байдужими. Весільне вбрання Шарлотти від Віри Вонг контрастує з легендарною пачкою Керрі, яка коштує не більше $5 у будь-якому магазині, і саме тому серіал хочеться дивитися, а образи роздруковувати та вішати собі на стіну як наочний посібник.

«Шопоголік»

фільми про шопоголіків

Головна героїня стильна, модно одягається, часто купує речі, точніше, величезну кількість речей і по вуха в боргах. За іронією долі вона влаштовується на роботу у фінансове видання та роздає поради щодо управління особистим капіталом. Смішний, іронічний, правдивий та трохи наївний, але такий життєвий фільм. Адже більшість із нас витрачають величезну кількість грошей на шопінг. 

Читайте також: Фільми Ксавье Долана, які має побачити кожен

«Династія»

серіали про моду

Ремейк культового в 80-ті серіалу, який трохи нагадує «Пліткарку», але має власний неповторний шарм. Цей серіал – це стильні вбрання, багаті дітлахи і, звичайно ж, драма, куди без неї. Головні герої мають гроші, владу і до безумства гарні вбрання. Естет всередині вас щоразу плескатиме в долоні при перегляді нових серій. 

“Жирним шрифтом”

серіал про модний журнал

Робота в глянцевому журналі — це не лише модні вечірки, покази відомих дизайнерів та спілкування із зірками, але ще й проблеми з колективом, питання рівності, фемінізму та багато іншого. Сюжет розповідає про перші кроки у світі модної журналістики головного редактора популярного жіночого журналу Marie Claire, а пізніше Cosmopolitan, Джоанни Коулз. Адже завжди цікаво подивитися всю «кухню» зсередини.

Автори: Ольга Залізницька, Лада Янчук