UA
RU

Найкращі локації з фільмів та серіалів, які варто відвідати: поради провідної тревел-шоу

Редагувати переклад
Мабуть, найбільший запит на «післякарантинне» проведення часу – це подорожі. 

Найкращі локації з фільмів та серіалів, які варто відвідати: поради провідної тревел-шоу-Фото 1

Усім хочеться вдихнути на повні груди і вирушити в місця, про які давно мріяли. Ведуча тревел-шоу Check-in на телеканалі НЛО TV Альона Мороз поділилася своїми фаворитами – локаціями, які ми бачили у фільмах та серіалах, і які обов'язково варто відвідати!

Якщо ви не дивилися серіал «Гра престолів», то хоч чули про нього. Ось кого точно можна назвати двигунами туристичної індустрії! За 8 сезонів знімальна команда встигла об'їздити цілий перелік країн. Знакові місця, які потрапляли в кадр серіалу, миттєво ставали популярними і приваблювали туристів з різних точок землі. 

Найкращі локації з фільмів та серіалів, які варто відвідати: поради провідної тревел-шоу-Фото 2

Північна Ірландія

Країна, туристична галузь якої виграла від зйомок серіалу – Північна Ірландія. Тут знімали Вінтерфелл, замок Ріверрана, замок Грейджоїв, печеру Ворона та безліч проміжних сцен. HBO навіть обіцяв у 2020 році запустити в Північній Ірландії окремий тур місцями зйомок «Ігри Престолів», але зараз, зважаючи на пандемію, не знаю, чи в силі їхні плани.

У цій країні настільки мальовничо, що сюди варто з'їздити незалежно від того, фанат ви серіалу чи ні. Ми із командою «Чекіна» досі під враженням від місцевих краєвидів! І це при тому, що вже минуло 2 роки, а наше перебування в країні тривало лише 2 дні. Уявляю, скільки всього можна побачити, проїхавшись Північною Ірландією за тиждень. Ось кілька природних краси, де, зокрема, знімали «Гру престолів»: Giant's Causeway, The Dark Hedges, Carrick-a-Rede.

Читайте також: Рожеві озера: як дістатись і чому там варто побувати

Найкращі локації з фільмів та серіалів, які варто відвідати: поради провідної тревел-шоу-Фото 3

А ось Castle Ward, де знімали замок Вінтерфеллі, нас не вразив. Виявилося, що наживо це нудне місце, а весь масштаб був намальований на постпродакшні. Екскурсія всередину коштує недешево, а отримуєш ти на ній ряжених у дешеві костюми аніматорів, які дають тобі постріляти з цибулі, сфоткатися із пластмасовим мечем та подивитися відео про те, де що домалювали. На цю екскурсію ще й записуватися треба заздалегідь, тому що попит високий… Ось що означає піар!

Найкращі локації з фільмів та серіалів, які варто відвідати: поради провідної тревел-шоу-Фото 4

Хорватія

Продовжуючи тему «Ігри Престолів», не можна промовчати про Хорватію, яка, за їхніми словами, постраждала від підвищеної уваги фанатів серіалу. У Дубровнику, наприклад, знімали одну з найрезонансніших сцен усіх сезонів – шлях ганьби Серсеї Ланністер. 

Найкращі локації з фільмів та серіалів, які варто відвідати: поради провідної тревел-шоу-Фото 5

Після виходу серії, які бажають потрапити до старого міста Дубровника, стало так багато, що мер міста всерйоз оголосив про плани лімітувати кількість туристів, щоб не дати зруйнувати історичну пам'ятку. Можете собі уявити таку ситуацію? Більшість локацій намагаються привернути увагу мандрівників, а тут хлопці не знають як зупинити потік.  

Як і в прикладі з Північною Ірландією, я, будучи в Хорватії, не зациклювалася тільки на «Грі Престолів», а проїхала б по всій країні. Беріть в оренду машину та насолоджуйтесь узбережжям 🙂 

Читайте також: ЗАСТАВНИЦЯ ОСТРОВА: ЯК УКРАЇНСЬКИЙ РЕЖИСЕР ЗАСТРІЛА НА ШРІ-ЛАНКУ ЧЕРЕЗ КОРОНАВІРУСУ

Найкращі локації з фільмів та серіалів, які варто відвідати: поради провідної тревел-шоу-Фото 6

Нью-Йорк

Коли вперше потрапляєш сюди, здається, що ти вже був тут і все дізнаєшся. Це відчуття з'являється саме тому, що ми бачили Нью-Йорк у стільких фільмах, що при першому приїзді і справді вже почуваємося у знайомому середовищі. 

Найкращі локації з фільмів та серіалів, які варто відвідати: поради провідної тревел-шоу-Фото 7

Перераховувати фільми, які знімалися тут, можна довго! Назву лише перші п'ять, які одразу згадалися мені: «Сніданок у Тіффані», «Один удома», «Секс у великому місті», «Друзі», «Диявол носить Prada». 

Найкращі локації з фільмів та серіалів, які варто відвідати: поради провідної тревел-шоу-Фото 8

Потрапляючи до Нью-Йорка, ти начебто відразу занурюєшся в якийсь фільм або навіть стаєш одним із його персонажів. Приємне відчуття – бути у центрі цього активного міста.

До речі, якби до мене прилетів чарівник і сказав, що до кінця життя я можу подорожувати лише в 1 місто світу, то, швидше за все, я обрала б саме Нью-Йорк!

Статті на тему