UA
  RU

  "Люксембург, Люксембург": новий фільм Антоніо Лукіча продаватиме легендарний французький sales agent Celluloid Dreams

  Редагувати переклад
  Нову стрічку українського режисера Антоніо Лукіча продаватиме легендарний французький sales agent  Celluloid Dreams, відомий за фільмами Франсуа Озона На знак підтримки України паризький sales agent буде безкоштовно займатися продажем фільму “Люксембург, Люксембург” виробництва кінопродакшену ForeFilms, компенсувавши собі прямі витрати.

  Люксембург Люксембург


  "Ми дуже хотіли допомогти Україні, тому вибрали нашу сферу, кіно, уклавши особливу угоду для цієї особливої ​​стрічки. Дуже важливо щоб глядачі побачили фільм і побачили український народ”, - зазначила віце-президентка компанії Шарлотта Мікі.

  Наразі фільм “Люксембург, Люксембург” знаходиться на стадії постпродакшену. Робота над стрічкою триває довше, ніж планувалося, оскільки після повномасштабного вторгнення Росії в Україну звук у фільмі потребував доопрацювання в нових умовах та реаліях. Крім того, на момент повномасштабного вторгнення Росії в Україну частина матеріалів залишалася в Києві, але знімальній групі вдалося зберегти та вивезти їх у безпечне місце.


  "Фільм задумувався про одне, писався про інше, знімався про третє, монтувався про те, про що писався. А після початку повномасштабної війни з ним сталася змістовна корекція, але, швидше, внутрішня. Про що саме фільм? Я б не хотів казати, поки глядач сам не подивиться. Але ключовою темою, мабуть, є відсутність “батька” у житті синів. Це спроба намалювати стурбованість перед реальністю, в якій ця важлива фігура відсутня”, — розповівши про фільм режисера Антоніо Лукіча.

  За словами президентки Celluloid Dreams Хенгамен Панагі, компанія відмовилася від комісії за роботу - на знак підтримки України.

  "Здається, що фільм “Люксембург, Люксембург” зовсім не про війну: він про повсякденне життя та суспільство. Ми в цьому дуже цінний портрет України, її минулого та майбутнього. Гумор Антоніо чудовий, сповнений нюансів, все взаємопов'язано, і люди напрочуд ніжні один з одним. Водночас, фільм змушує замислитися про наслідки війни: буде набагато більше дітей без батька (як герої фільму), багато сімей будуть розділені та розпорошені. Буде багато травм. У фільмі ці проблеми розглядаються опосредковано, але дуже красномовно”, — зауважила Шарлотта Мікі.


  Люксембург Люксембург 2

  "Люксембург, Люксембург" – це другий фільм українського режисера Антоніо Лукіча, відомого за своїм дебютом “Мої думки тихі”. Головні ролі у стрічці виконали учасники реп-гурту “Курган і Agregat” – брати Раміл та Аміл Насірові. Вони грають братів, які дізнаються про місцезнаходження давно зниклого батька і намагаються дати раду своїм власним життям. Виробництвом фільму займається кінопродакшен ForeFilms.

  Целулоїдні сни — французька компанія, що займається міжнародним продажем фільмів та просуванням незалежного кіно у всьому світі. За понад 30 років каталог компанії поповнився більш ніж 100 фільмами, серед яких роботи Франсуа Озона, Джафара Панахі, Жака Одіара, Ноа Баумбаха та багатьох інших відомих кінорежисерів.  Читайте також: ЧОЛОВІК КАЖЕ: РЕЖИСЕР АНТОНІО ЛУКИЧ

  Статті на тему