UA
  RU

  Медбатальйон “Госпітальєри” збирає кошти на 10 000 джгутів-турнікетів для поранених

  Редагувати переклад

  Медичний добровольчий батальйон “Госпітальєри”, що займається наданням першої медичної допомоги та евакуацією поранених воїнів з фронту, оголошує збір коштів на 10 000 джгутів-турнікетів.

  Медбатальйон “Госпітальєри” збирає кошти на 10 000 джгутів-турнікетів для поранених-Фото 1

  Медичний жгут-турнікет використовується для тимчасової зупинки кровотечі з верхніх і нижніх кінцівок. Він допомагає швидко перекрити кровотік та стабілізувати стан потерпілого. Допомагає запобігти крововтраті та врятувати життя.

  “За нашою статистикою саме поранення в кінцівки є найчастішими. У перші ж секунди важливо зупинити кровотечу,  – написала Яна Зінкевич – командир Медичного батальйону “Госпітальєри”, на своїй сторінці у Facebook. - Джгут-турнікет - найкращий та дуже необхідний засіб для цього. Щодня на фронті, на передовій ми потребуємо сотні таких турнікетів. Вони дуже дорогі, тому припрошую всіх доєднатися до збору. Чим більше закупимо турнікетів, тим більше врятуємо життя. Зробити це ми можемо разом. Заздалегідь усім дякую!”

  На залучені кошти будуть куплені жгути-турнікети американського виробника CAT (Combat-Application-Tourniquet) Generation 7 останнього покоління, які вже добре зарекомендували собі на фронті.

  "Це найсучасніша модернізована версія турнікета – одного з найкращих засобів для зупинки життєзагрозливих кровотеч кінцівок, – розповідає Оксана Гуляєва, директор благодійного фонду “Можемо разом”, що займається модеруванням збору коштів. -  Військовослужбовці США та інших країн-союзників альянсу НАТО, співробітники приватних військових компаній також використовують саме цю модель. Те, що роблять Госпітальєри неоцінено, тож ми всі разом повинні допомогти їм рятувати життя наших Захисників.”

  Зробити внесок можна дуже легко, майже у два кліки, на спеціальній онлайн-платформи для подолання гуманітарної катастрофи, спровокованої воєнними діями на території України

  Читайте також:У Миколаєві відбудеться кінофестиваль в укритті

  Для справки

  Медичний добровольчий батальйон “Госпітальєри” діє з 2014 року з початку бойових дій в Україні, займається наданням першої медичної допомоги та евакуацією поранених воїнів з фронту. За 8 років війни на Донбасі парамедиками батальйону на передовій було спасено понад 3000 поранених, а з моменту повномасштабного вторгнення до початку липня, екіпажі спасли ще понад 2200 життів.

  Командир Госпітальєрів – Яна Зінкевич, яка поєднує діяльність у батальйоні із роботою секретарем комітету здравоохранения нації у Верховній Раді, є Народним депутатом України та відзначена нагородами “Народний Герой України”, орденом “За заслуги” III ст. та пам'ятним знаком “За воїнську доблесть”.

  Національним медійним партнером проекту виступила всеукраїнська мережа міських сайтів CitySites.

  Статті на тему