UA
RU

5 цікавих фактів про морозиво

Редагувати переклад
Влітку морозиво йде на "ура". Спека та ясні, погожі дні лише сприяють популяризації улюблених ласощів. Ми зібрали п'ять фактів про цей десерт, які вас здивують.

Цікаві факти про морозиво

1. Батьківщиною морозива є Стародавній Китай. Ще 4 000 років тому імператори любили побалувати себе смачним морозивом, приготованим із суміші снігу з вершин гір та шматочків фруктів, а давньогрецький лікар Гіппократ вважав його корисним для здоров'я.

2. Для дегустації морозива використовують золоті ложки. Вся справа в тому, що золото не має смаку та запаху, а отже, не зможе завадити експертам оцінити якості десерту.

Читайте також: ПОЛУБНИЧНИЙ ЗМУЗІ: 6 КРАЩИХ РЕЦЕПТІВ

Факти про морозиво

3. Кожні три секунди у світі продається нова порція морозива. Особливо, коли за вікном спека та вихідний.

4. Найкалорійнішим вважається вершкове морозиво. У 100 г цих ласощів міститься 200 ккал. З'їдена порція фруктового льоду вдарить по фігурі трохи менше: на 100 г продукту припадає 150 ккал.

Читайте також: ДЖЕЛАТО VS. МОРОЖЕНЕ: У ЧОМУ РІЗНИЦЯ І ЩО СМАЧНІШЕ?

Герцогиня Корнуольська Камілла пробує морозиво

Герцогиня Корнуольська Камілла пробує морозиво

5. Наполеон також дуже любив морозиво. Кажуть, що на острів Святої Олени навіть привезли спеціальний апарат, який виготовляв улюблений десерт полководця. Серед сучасних знаменитостей також є чимало шанувальників морозива: Дональд Трамп, Хілларі Клінтон, герцогиня Корнуольська Камілла та багато інших.

Статті на тему