UA
RU

MONATIK спільно з UNICEF допоміг ВІЛ-інфікованим

Редагувати переклад
Мультіартист розпочав реалізацію благодійної місії спільно з Фондом ООН. 
Монатик

У листопаді минулого року UNICEF та MONATIK оголосили про старт спільної колаборації, присвяченої благодійній місії Фонду ООН в Україні. Робота MONATIK як друг UNICEF почалася з інформаційної компанії про тестування на ВІЛ для молоді. 

Читайте також: ЩО ЩЕ БУДЕ: 13 ВІДКРИТТЕЙ МАЙБУТНЬОГО

Монатик 2

Артист на своєму прикладі показав, як це доступно проходити тести на ВІЛ та наголосив на важливості етапу виявлення стадії інфекції в організмі. Як абсолютний лідер думок серед молодих людей, MONATIK закликав складати тести на ВІЛ, щоб бути впевненим у своєму статусі: 

Великі справи важливо починати із себе. Сьогодні склав тест на ВІЛ. Все виявилося набагато простіше, ніж здавалося. Не так уже й страшно. А знати про все: надзвичайно важливо. В Україні щонайменше 200 тисяч ВІЛ-інфікованих, і лише 50% з них відкриті. Тобто мінімум 100 тисяч або не знають, або не хочуть про це говорити.

Також MONATIK наголосив, що діагностування ВІЛ на ранніх стадіях збільшує можливість лікування хвороби:

Сьогодні ВІЛ – це не вирок. Сьогодні цей вірус лікується, якщо вчасно знайти та зрозуміти нашу важливість у цій справі. Здоровий світ починається з кожного з нас. 

Шанувальники артиста подякували MONATIK у соціальних мережах за свідому соціальну позицію, а також поділилися у коментарях своїм досвідом із діагностування ВІЛ-інфекції. 

 

Статті на тему