UA
RU

«Музичний прогноз». Про сучасну та якісну українську музику.

Редагувати переклад
Свіжа порція музичних релізів чекає на вас у спільній добірці
 «Музичний прогноз» від редакції Marie Claire Ukraine та музичного онлайн-медіа Слухач UA. Сергій Мартиненко - засновник Слухач UA розповідає про нову музичну трансформацію Макса Барських, правило двох стін головного редактора музичного порталу RAP UA, спільну весну Паліндрома та SadSvit, сенси Наді Дорофєєвої та нові релізи українських артистів. Пісні з добірки «Музичний прогноз» доступні для прослуховування в нашому Spotify-плейлисті.

"Музичний прогноз". Про сучасну та якісну українську музыку.-Фото 1

Mick Sunday I Feel Good

Макс Барських закликає прихильників будувати своє майбутнє вже сьогодні. Саме про це новий англомовний проєкт співака, заради якого музикант повертається до свого справжнього імені в дещо видозміненій формі. Співак презентує перший сингл I Feel Good з англомовного альбому і розпочинає нову еру своєї творчості під новим сценічним ім’ям.

I Feel Good - перший трек із майбутнього альбому, над яким співак працював з минулого року. Барських зізнається, що створення нових пісень підтримувало його у найскладніші години та допомагало виходити з депресивного настрою.

KOLA — Біля Серця

У двадцять першому столітті важко «не бути на зв'язку», але для багатьох із нас це стало нормою сучасних реалій. 

«Біля серця» — це пісня про любов від шепоту до крику. Крику душі українських людей, які, відправляючи своїх коханих на фронт, залишаються сильними заради своїх героїв. 

Міша Правильний — ЕР «Правило двох стін»

Головний редактор музичного порталу RAP UA Міша Правільний продовжує описувати українське сьогодення новим релізом «Правило двох стін».

Сім треків, в яких автор козиряє вмінням розказувати цікаві історії, користуючись при цьому дуже простими словами. В цілому ж — «Правило двох стін» дуже особиста робота, але жбурніть у нас камінням, якщо не побачите в цих треках себе.

Паліндром ft. SadSvit - Буде весна

Паліндром та SadSvit презентують спільний сингл «Була весна» — про переживання та настрої українців весни 2022 року.

«Була весна» – наша нова спільна пісня. Ділимось своїми настроями та переживаннями цієї весни. Дуже багато українців картали себе почуттям провини, хвилюваннями, паралізуючи своє життя. Але попри всі страхи, треба брати своє життя в руки, приймати рішення і рухатись далі» , – розповідають виконавці.

DOROFEEVA — альбом «сенси»

Кожна людина складається з безлічі сенсів - деякі відкриваються у ній поступово, протягом усього життя, деякі – вона постійно шукає. У кризові часи вони нас тримають, і їх пошук стає надважливим для кожного. Оскільки саме сенси роблять нас нами – наповнюють, надихають, змінюють і допомагають рухатися далі.

Денис Реконвальд - Армагеддон.

Пісня «Армагеддон» якраз про підтримку і кохання всупереч усім обставинам, навіть коли здається, що світ ось-ось зруйнується.

Свій новий трек «Армагеддон» Денис вважає нагадуванням слухачеві про те, що насправді цінне у цей час: « Ми всі так утомилися від невизначеності та тривожності, але треба пам'ятати, що саме кохання рятує та зцілює». 

Dima Prokopov - Коліскова

Dima PROKOPOV презентує трек «Коліскова», який створив у найжахливіші дні для країни, коли майбутнє було невідомим, і весь український народ, а особливо жінки, тяжко це переживали.

«Цими строками я звертаюсь до усіх жінок, що зараз не сплять, моляться, хвилюючись за долю своєї Батьківщини, за долю синів, чоловіків, коханих, близьких і рідних. Я хочу, щоб кожна жінка занурилась у спогади мирного життя та зберегла надію і віру, що воно обовʼязково прийде, разом з перемогою, разом з воїнами, що кожен день і ніч наближають цю мить, коли кохана людина скаже: “Я пішов і повернувся, щоб спокійно спала ти”» , - розповідає Dima PROKOPOV .

KUTOVYI - Партизани

KUTOVYI  написавши трек ще біля березня, коли весь народ згуртувався і тримав оборону. Перша частина треку - це такий собі сетап у якому пояснюються обставини та що взагалі відбувається.

«Я хочу донести аудиторії та надихнути людей на одну думку: всі українці — ментально партизани. Кожен веде боротьбу на своєму фронті: хтось зброєю, хтось інформацією, хтось донатами, хтось волонтерить і т.д », — коментує KUTOVYI.

Настя Балог ft. POSITIFF - Додому

Трек «Додому» розповідає історію дівчини та хлопця, яких розлучила війна. Вона — за кордоном і віддала б усе, щоб опинитись у рідному місті. Він же захищає домівку, щоб їй було куди повертатися. Обидва мріють про одне й те саме — зустрітися та обійнятись як колись… Там, де колись.  

Remez — Марічка

Військовослужбовець ЗСУ Remez презентує відео на пісню «Марічка». Пісня про закоханість та гарний мрійливий настрій, які роблять нас щасливішими. 

«Коли я був у шпиталі, з’явилося трохи більше часу на соцмережі. Саме в цей час в соцмережах натрапив на дівчину, на ім’я Марічка. Я писав їй вірші та намагався якось привернути її увагу. Якось я пішов пограти на гітарі та почав просто наспівувати її ім’я — так і вийшла пісня. Ніякого прихованого сенсу там немає, все як є, так і є. Коли я виклав цю пісню в Telegram-каналі, моя подруга попросила записати відео просто під гітару. Коли я це зробив, не лишилось жодної Марії, Маші чи саме Марічки, яка б не виклала цю пісню собі в сторіз» , - розповідає Remez.

Читайте також: ТАНЦЮВАЛЬНИЙ ПОДВИХ НА ЗАДРІЗЬ ДІВЧАТАМ ЧЕРКАЩИНИ: LATEXFAUNA ПРЕДСТАВЛЯЮТЬ НОВЕ ІРОНІЧНЕ ВІДЕО

Статті на тему