UA
RU

Прем’єра нової рубики «Музичний прогноз». Про сучасну та якісну українську музику.

Редагувати переклад
«Музичний прогноз» - спільна добірка музичних релізів від редакції Marie Claire Ukraine та музичного онлайн-медіа Слухач UA. Сергій Мартиненко - засновник Слухач UA, приправив добірку сумішшю музичних спецій: хуковими поп-треками, музичним баченням віршів Шевченка, стильним поп-панком з саундом 90-х та якісним українським репом — який існує на превелике здивування скептиків.

Прем’єра нової рубики «Музичний прогноз». Про сучасну та якісну українську музику.-Фото 1

NK — Кришталь

2 вересня, співачка NK презентувала новий сингл «Кришталь», реліз мав вийти 11 березня, але через повномасштабне вторгнення росії плани були раптово призупинені. 

«Ця пісня про тернистий шлях кохання. В ній спочатку був закладений трохи інший зміст. Але я зрозуміла, що зараз вона зазвучала зовсім інакше. Бо не дивлячись на романтизацію відносин у цей нелегкий час, є й інша сторона, з якою іноді можуть зіштовхуватися деякі пари. Момент, коли близькі люди раптом стають чужими. Вони вже не чують один одного. У кожного з’явилася своя історія переживань, і стіна непорозуміння не дає відкритися та розділити свій біль з коханими. Вони ніби розмовляють про одне й те саме, але вже іншою мовою. Це все віддаляє. Від нескінченних перепон любов втрачає орієнтир. І спільна дорога до Едему вже видається нескінченною та довгою», — розповіла Настя Каменських.

KOLA ft. DOVI — Карнізи

KOLA та DOVI презентували свою нову колаборацію на зворушливу композицію «Карнізи». Це вже не перша робота артистів. Ще два роки тому KOLA разом з DOVI випустила  пісню «Жити лиш в тобі».

Основний меседж пісні — вселити надію в «пошарпані» серця українців і нагадати про те, що є життя під час війни. Треба кохати, жити й вірити в перемогу. Пісня викликає відчуття теплого смутку, а лірична історія, яку вони розповідають під звуки акустичної гітари, ніби повертає нас у безтурботні довоєнні часи.

YARMAK ft. TOF — МОЯ КРАЇНА

YARMAK та TOF презентують українськомовну адаптацію свого хіта «22», який гучно заявив про себе на початку 2014 року — в період Революції Гідності й символізував вік незалежної України. Українськомовна версія «Моя Країна» має дещо змінений текст пісні, який розповідає про наше сьогодення в момент повномасштабної війни. Від тексту часів Революції Гідності до війни — хронологія життя пісні YARMAK’а.

«Це все робилося у дуже складних умовах. Буквально п’ять днів тому пісня «Моя Країна» тільки була написана. Я дуже вдячний усім, хто допоміг зробити відео до неї, яке ми завантажували в інтернет зі сходу України. Тому воно має певну енергетичну зарядженість. Мені здається, що ця композиція вийшла ще кращою за її попередню версію. Ще болючішою. Коли я писав її, я відчував цей біль. Тому, сподіваюсь, вона буде гімном нашої перемоги», — прокоментував YARMAK.

DOROFEEVA — крапають

«крапають» новий етап у творчості DOROFEEVA й перший повністю українськомовний трек — не адаптований з російської. Якщо повністю абстрагуватися від російськомовних треків Наді, отримуємо крутий хуковий українськомовний поп-хіт з емоційним та душевним вайбом.

«”крапають” — найемоційніша пісня з альбому. Для мене це новий етап творчості, і я рада, що впустила до свого світу Ваню Клименко та Jerry Heil. Це дуже особиста та емоційна робота, в яку я вклала душу. Вона показує, як можна лікуватись через творчість», – DOROFEEVA 

Вася Демчук — Slow

Slow — це про шалену пристрасть між двома людьми, коли ти можеш думати лише про кохання. Про дівчину, яка забрала твоє серце надовго… або назавжди».

За словами співака, його нова пісня дає можливість поринути у власний Всесвіт і знайти безпечний простір всередині себе у цей страшний час: «Так добре іноді згадати як це — кохати поза небезпекою, без мінору. Трек Slow для мене — музичний простір, де на декілька хвилин можна бути вільним від навколишнього світу. Я буду радий, якщо кожен, хто його слухатиме, відчує те ж саме». 

Фіолет — Ой чи живі

Фіолет презентують свій новий сингл «Ой чи живі». Стилістично реліз виділяється поміж попередніх релізів гурту та більше нагадує часи сольного проєкту Сергія Мартинюка – «Kolos & Brothers», відомого своїм TikTok-фітом «Бібліотека».

«Ой чи живі» – це рефлексія на процеси, що відбуваються всередині України, якісні і не дуже зміни мислення, людських цінностей спричинених трагічними подіями в країні. В основу приспіву покладено частину дитячого вірша Олени Пчілки «Ходить гарбуз по городу».

ALISA — Очі дівочі

Пісня «Очі дівочі» про неймовірну красу українських дівчат. Про неземні очі, які закохують та вражають з першого погляду. 

За словами ALISA, на створення синглу її надихнули слова народної пісні «Чорні брови, карі очі»: «Я хочу якомога більше звертати увагу слухачів на українську етнічність, наше коріння. В нас неперевершені народні пісні, таких немає в усьому світі. Дуже важливо вшановувати пам’ять українського народного стилю і нести його новому поколінню».

Requitir — Крізь мене

Маріупольський виконавець Requitir презентує свій новий трек «Крізь мене». Виконавець оприлюднює свою нову життєву історію, яку приправив піано, качовими синтами та хаус-ритм секцією, створюючи свій унікальний музичний вайб пацанських районів Маріуполя.

Сингл «Крізь мене» розповідає історію кожного з нас, історію того, що час спливає з космічною швидкістю, з тобою мало хто залишається, але залишаються ті, для кого ти дійсно важливий. Час він множить все на нуль, дружбу, віру та любов, але не дивлячись на це важливо залишатися зі своїми принципами та рухатись далі.

квіткіс — Неуя

У перші дні вересня київські панки квіткіс випустили другий сингл зі свого майбутнього поп-альбому. Трек називається «Неуя» і перенасичений літнім вологим вайбом.

«Неуя» про хвилі кохання, у які хочеться поринати знов і знов, які так приємно лоскочуть тебе, які солоними бризами-крапельками змивають сльози щастя зі щічок.

МУР ft. Олександр Заїка — Незлим тихим словом

Реліз пісні «Незлим тихим словом» відбувся 24.08. Чотири цифри, що говорять більш ніж чотири книги. Для проєкту було честю виказати свою шану Україні та її народу, цим символом вдячності і сили є музична композиція на слова Тараса Григоровича Шевченка.

Читайте також: ПРЕМ’ЄРА: САША ЧЕМЕРОВ ПРЕЗЕНТУЄ ВІДЕО НА ПІСНЮ «ПОЛЯМИ»

Статьи по теме