UA
RU

Музика для медитації: 15 популярних Youtube каналів

Редагувати переклад
Тривале перебування у однаковій обстановці може згубно позначитися на ментальному здоров'я. Один із способів зберегти спокій та розслабленість – медитація. 

Іноді, для того щоб знайти гармонію з собою, необхідно просто глибоко дихати і постаратися нема про що не думати. Медитація – гарний варіант для того, щоб упорядкувати свої думки, заспокоїтися та знайти відповіді на питання, які вас можуть хвилювати. А щоб було лягти поринути у свій внутрішній світ, редакція Marie Claire підшукала 15 каналів на Youtube, які допоможуть швидше розслабитися та поринути у медитацію.

Заспокійлива релаксація

Очолює список Заспокійлива релаксація зі щомісячною аудиторією 54 мільйони переглядів. Норвежець Педер Хелланд самостійно складає музику для свого каналу.

Музика для розслаблення медитації

Ще один канал родом із Норвегії. Музика для розслаблення медитації, 8 мільйонів переглядів щомісяця:

 PowerThoughts Meditation Club

Канал PowerThoughts Meditation Club (Норвегія) з 5 мільйонами глядачів:

 

Медитативний розум

Індійський канал Медитативний розум (22 мільйони переглядів на місяць):

Читайте також: Ловим дзен: Найкращі програми для медитації

Nu Meditation Music

Канал Nu Meditation Music (Португалія, 12 мільйонів переглядів):

Джейсон Стівенсон

Австралієць Джейсон Стівенсон створює музику для однойменного каналу Джейсон Стівенсон (6 мільйонів на місяць): 

 Meditation and Healing

Входять до списку та канали родом із Британії. У каналу Meditation and Healing 5 мільйонів глядачів:

Чесні хлопці

Ще один британський канал Чесні хлопці щомісяця збирає аудиторію 3 мільйони:

Майкл Сілі

на каналі Майкл Сілі доступні тематичні відео (4,5 мільйона переглядів):

Magnetic Minds

Binaural Beats - це плейлист для медитації, пронизаний середніми частотами, а вони, у свою чергу переводять свідомість у стан тета-хвиль за лічені хвилини.  Прослуховування таких ритмічних бітів допоможе вам краще виспатися, знизити стан тривоги і швидше розслабитися.

Yellow Brick Cinema – Relaxing Music

На цьому каналі ембієнтні бінауральні ритми та частоти сольфеджіо органічно працюють разом, стимулюючи мозкові хвилі, пов'язані з глибоким сном. Цей розслаблюючий плейлист заснований на наукових даних, які допомагають полегшити сон, позбутися ментальних блокувань та очиститись від негативної енергії.

Meditation and Healing

Увімкніть цей канал, коли ви не впевнені, на яку медитацію хочете настроїтись. Нехай спокійні мелодії направлять вас у правильний потік.

Лавандер

Як би нам не подобалося просто займатися своїми справами під невимушену музику для медитації, іноді хочеться слідувати якійсь структурі, і саме на цьому каналі ви знайдете курировану медитацію. Слухайте заспокійливий голос інструктора, дотримуючись інструкцій і приготуйтеся відчути себе відпочившим і молодшим.

Spiritual Moment

У цьому стилі музики для медитації використовуються дзвоники, що вібрують, для створення насичених, глибоких тонів, які, як кажуть, допомагають покращити сон, зменшити негативну енергію та покращити загальний стан здоров'я. Цей традиційний плейлист сповнений медитативних мелодій, які допоможуть вам сповільнитись і вивести дзен на новий рівень.

Enlightenment Meditation Music

Фортепіанна музика, безумовно, є одним із заспокійливих інструментальних жанрів музики, тому, звичайно ж, вона ідеально підходить для плейлиста для медитації. У цьому ретельно підібраному плейлисті представлена ​​лише м'яка та заспокійлива фортепіанна музика, призначена для уповільнення серцевого ритму та стимулювання глибокого дихання. Дозвольте невимушеним мелодіям таких виконавців, як Бенетт, Лука Мальяно і Несса Мануель, струмувати над вами, поки ви знайдете внутрішню гармонію і умиротворення.

 

Статті на тему