Edit page title Національна ресторанна премія СІЛЬ оголосила список закладів, що увійшли до фіналу 2021 року
Edit meta description Національна ресторанна премія СІЛЬ оголосила список закладів, що увійшли до фіналу 2021 року - Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Національна ресторанна премія СІЛЬ оголосила список закладів, що увійшли до фіналу 2021 року

Редагувати переклад

Попри складні години для ресторанної індустрії, вона не стоїть на місці та активно розвивається. Організатори, члени журі та експерти Премії, відзначаючи найкращі заклади, роблять вагомий внесок у розвиток та стабільність ресторанного бізнесу, та економіку країни, зокрема. А умови здорової конкуренції, що в свою чергу стимулюють активний розвиток індустрії, підштовхують застосовувати інновації, шукати нові ніші та сегменти ринку, експериментувати для утримання першості на ринку.

Цьогоріч у рамках Премії було зафіксовано понад 3000 номінантів. Члени журі премії СІЛЬ сформували перелік фіналістів 2021 року на основі закладів, запропонованих експертами, а також відповідно до переліку закладів, які самостійно залишили заявки на сайті премії СІЛЬ. Нагадуємо, закладичленів журі Призи і переможці минулого року не беруть участь у поточному відборі. 

За перемогу у 17 номінаціях премії СІЛЬ 2021 року боротимуться 146 закладів із 22 міст України. Переможці отримають мідні сковорідки та статус найкращого закладу України відповідно до своєї спеціалізації.

У кожній із 17 номінацій коллегія журі формує список кращих шляхом голосувань у кілька етапів. Одна з голосувань відбувається у рамках зборів журі.

Читай також:Моя прекрасна тітка: Джіджі Хадід опублікувала фото сестри Белли зі своєю донькою  

Методологія Премії передбачає 8 фіналістів у кожній номінації. Водночас, за рішенням членів журі, кількість фіналістів може варіюватися. Безумовно, кількісні зміни часто залежать від загальної сукупності закладів, що відповідають критеріям номінації на ринку.

Номінації премії СІЛЬ 2021 року:

1.Найкраща кав'ярня     

2.Найкращий м'ясний ресторан     

3.Найкращий ресторан української кухні     

4.Відкриття року     

5.Найкраща кондитерська     

6.Найкраще міське кафе     

7.Найкращий бар     

8.Найкращий заміський ресторан     

9.Найкращий пивний ресторан     

10.Найкращий ресторан національної кухні     

11.Найкращий ресторан при готелі     

12.Найкращий ресторан із винною картою     

13.Найкраще кафе-пекарня     

14.Найкращий винний бар     

15.Найкращий пивний бар     

16.Найкращий ресторан азійської кухні     

17.Вибір журі     

Зі списком фіналістів у кожній номінації ви можете ознайомитися на офіційному сайтіПремії.

Національна ресторанна премія СІЛЬ – це головна професійна подія ресторанної індустрії України. Премія заснована у 2013 році компанією Hoteliero з метою відзначення кращих ресторанів країни, а також розвитку галузі гостинності в цілому. Вона об'єднує українських рестораторів, структурує ринок, а також інформує гостей про якість закладів.

Імена переможців будуть відомі вже 28 листопада 2021 рокув рамках  IX урочистої церемонії нагородження.

Місце проведення: Україна, м. Київ, КВЦ "Парковий", Паркова дорога, 16а.

Статті на тему