Небанальні подарунки: гаджети за гороскопом

Редагувати переклад

У справі вибору подарунку до свята завжди доводиться поставати перед рівнянням: приємно здивувати чи продемонструвати піклування? LOGITECH пропонує цього року вирішення цього складного рівняння взяти на себе.

Небанальні подарунки: гаджети за гороскопом-Фото 1

Напередодні Різдва та Нового року, нам всім доведеться вийти «на полювання» за подарунками для нього, для неї, для людини, «в якої все є». Формулу ідеального подарунки ще не вигадали, проте є універсальний варіант презенту, який здатний одночасно приємно здивувати та продемонструвати ваше піклування про людину та економію її найдорожчого ресурсу – часу. Це гаджети. Сучасні, ергономічні, потужні, часом революційні – різні, як і ті, кому ви збираєтесь їх дарувати. Отже, погнали гаджети за гороскопом та ще й з приємними знижками:

КОЗЕРІГ, ДІВА

Компактна миша бездротова Logitech MX Anywhere 3S призначена для роботи в рухомому режимі – від домашнього офісу до кафе, до залу аеропорту. Вона неймовірно універсальна та серед інших гаджетів вирізняється своєю продуктивністю, власне як КОЗЕРІГ та ДІВА у своєму прагненні перфектності та довешенності.

Найкращим дуетом до бездротової миші стане мінімалістична клавіатура бездротова Logitech MX Keys Mini. Клавіатура оснащена кнопкою Easy-switch для підключення до трьох пристроїв та швидкої переключення між ними. Повного заряду клавіатури вистачить на 10 днів роботи або 5 місяців з вимкненим підсвічуванням… Ну власне, те що треба для знаних трудоголіків за гороскоп, які навіть ранок 1 січня розпочнуть не з келиха шампанського, а перевірки робочої скриньки.

Небанальні подарунки: гаджети за гороскопом-Фото 2

ВОДОЛІЙ, ТЕРЕЗИ

Якщо ВОДОЛІЇ люблять виділятися і бути не схожими на інших, вони діють нестандартно і в будь-якій справі проявляють креативність. То ТЕРЕЗИ намагаються бачити прекрасне в усьому і оточувати себе найкращим… тобто найкрасивішим. Яскравий дует клавіатура та миша бездротова Logitech Pebble 2 Combo – те, що точно припаде до душі шанувальникам прекрасного та креативного. Вони призначені, щоб виділятися — представлені у трьох кольорах: білому, рожевому, графітовому. Клавіатура доповнена спеціальними клавішами: показ робочого столу, пошук, назад, голосова диктовка, меню емодзі, знімок екрану. Миша обладнана технологією високоточного оптичного відстеження. Діапазон чутливості DPI: 400-4000 DPI.

Logitech Pebble 2 Combo – супер метч для несамовитих естетів, для яких навіть у святковій пляшці шампанського більше значення має не вміст, а її форма.

Небанальні подарунки: гаджети за гороскопом-Фото 3

ЛЕВ, БЛИЗНЮКИ

ЛЕВИ люблять демонструвати всім і кожному, наскільки їм поталанило в житті опинитися біля нього, тому вимагає відповідного ставлення. Марнославні та величні. Як і БЛИЗНЮКИ обожнюють бути в центрі уваги, і тільки на висоті. Стильна веб-камера для комп’ютера Logitech BRIO 300 з високим якістю зображення доступна в трьох кольорах, щоб відповідати вашій особистості, і має непомітний вкраплений дизайн – результат використання 36% вторинних матеріалів для графіту, 48% для рожевого та бежевого кольору. В неї вбудований моно мікрофон з шумозаглушенням, діапазоном до 1,22 м. Brio 300 включає автоматичну корекцію освітлення, що допоможе виглядати на найкращому рівні під час кожного відеодзвінка… навіть на ранок 1 січня.

Небанальні подарунки: гаджети за гороскопом-Фото 4

РАК, ТЕЛЕЦЬ

РАКІВ та ТІЛЬЦІВ вважають «наймузичнішими» знаками зодіаку. Гарнітура бездротова Logitech Zone Vibe 100 – для офісу й ідеальні для роботи з дому. Сумісні з популярними платформами для відеоконференцій, які ми використовуємо щодня. Винятковий звук як для робочого часу, так і для відпочинку. Виготовлені з використанням переробленого пластику на 25%, для більш сталого майбутнього. Регульована оголів’я має обертові, штучні шкіряні амбушюри, які забезпечують комфорт протягом годин. Вони також легко чистяться. Отже, є надія, що новорічної ночі романтичні прихильники сентиментальної класики РАКИ не посваряться з енергійними ТІЛЬЦЯМИ, які будуть перемикати «Happy New Year» від ABBA на рейв-мотиви.

Небанальні подарунки: гаджети за гороскопом-Фото 5

РИБИ, СКОРПІОНИ

РИБ вважають найчуттєвішими представниками зодіакального кола, а СКОРПІОНІВ – затятими маніпуляторами, які вміють приховувати свої почуття. Проте й тих, й інших вважають правжніми оригіналами через те як вони здатні неординарно висловлювати свої емоції. Неординарним людям – неординарний подарунок бездротова клавіатура Logitech Wave Keys. Дизайн цієї компактної клавіатури хвилястої форми ставить руки, зап’ястки й передпліччя в природну поставу для вашого комфорту протягом усього дня. Wave Keys чудово поєднуєтьсяз Lift – вертикальною ергономічною мишею, яка робить робочі дні приємними. Ідеально підійде для невеликих і середніх рук, також в наявності варіант для шульги.

Якщо реакція СКОРПІОНІВ непрогнозована, то РИБИ, які потаємно мріють про новорічний акваріум-бар, в якому можна знайти напої на всі смаки, будуть у захваті від клавіатури, яка нагадує морську стихію.

Небанальні подарунки: гаджети за гороскопом-Фото 6

ОВНИ, СТРІЛЬЦІ

Амбітні ОВНИ та СТРІЛЬЦІ не звикли грати за чужими правилами, навіть у справах, які стосуються презентів, саме тому для них протягом новорічних свят діє супер пропозиція на перелік моделей на сайті з вигодою до -40%.

Приємного Нового Року, у вашому зодіакальному колі ваших рідних та близьких!

Читайте також: «НІ» БУДЕННОСТІ: У СПРАВІ НОВИНКИ PEBBLE 2 ВІД LOGITECH 

Статті на тему