UA
RU

New Horizons Virgin Izakaya Bar

Редагувати переклад

Virgin Izakaya Bar виходить на міжнародний рівень та в найближчий час відчиняє двері свого четвертого ресторану. Проект, добре знайомий мешканцям України, відтепер з'явиться і в ОАЄ.

Нові горизонти Virgin Izakaya Bar-Фото 1

Virgin Izakaya Bar – це сучасний бренд холдингу Bulldozer Group Ukraine із трьома ресторанами в Україні та великими планами на розширення за її межами. Першим із закладів мережі відкрився Virgin Izakaya Bar Kyiv. Він знаходиться на головній ресторанній локації міста – Арсеналі, на вул. Московська, 2. За столичним закладом, у вересні 2021, відчинивши свої двері ресторан в Одесі на вулиці Грецькій, 21. А вже в грудні яскравий концепт побачили мешканці Харківу. Дворівневий Virgin Izakaya Bar розташований у ТРЦ Nikolsky за адресою Пушкінська, 2. Черга за Дубай.

Нові горизонти Virgin Izakaya Bar-Фото 2

Раді повідомити вам, що масштабний grand opening першого закордонного ресторану Virgin Izakaya Bar, відбудеться вже в березні 2022 року, на розкішному дубайському острові Bluewaters у Перській затоці. Складно уявити краще місце розташування закладу.

Virgin Izakaya Bar Dubai пропонує гостям нове бачення японської кухні. У ресторані майстерно інтерпретують традиційні страви, додаючи до них сучасне авторське бачення. Досконалість та гармонія ресторану простежується не лише в меню, а й у всій концепції в цілому. 

Нові горизонти Virgin Izakaya Bar-Фото 3

Інтер'єр Virgin Izakaya Bar Dubai розробило дизайнерське та архітектурне бюро YØDEZEEN. Компанія вже раніше працювала із українськими ресторанами мережі. Дизайн київського Virgin Izakaya Bar визнали найкращим у категорії Restaurant and bar interior 2021. Ідея проекту – зробити нестандартний вишуканий простір сучасного ресторану, залишаючись вірними фірмовому стилю та концепції Izakaya — об'єднати естетику, лаконічність та вишуканість. 

Нові горизонти Virgin Izakaya Bar-Фото 4

Поганий ефект створюється контрастом зелені із насичено-червоними кольорами, що домінують в інтер'єрі та приглушеним, акцентним світлом. Virgin Izakaya Bar Dubai розташовується на двох поверхах і пропонує своїм гостям чарівний морський краєвид, що відкривається з панорамних вікон ресторану. Дизайн концептуально завершеного простору доповнюють витончені елементи з фірмовою айдентикою.

Нові горизонти Virgin Izakaya Bar-Фото 5

Родзинкою та серцем ресторану є відкрита кухня, на якій розташований японський традиційний гриль – робота. Тут гості закладу можуть спостерігати за нарізкою сашими, обсмаженням кушіякі та створенням інших гастрономічних шедеврів японської кухні в авторському баченні Бренд-Шефа мережі Євгена Песіна. Саме він, кухар із 20 річним досвідом, удало поєднуючи текстури та смаки, розробивши витончене меню для закладу.

Нові горизонти Virgin Izakaya Bar-Фото 6

Virgin Izakaya Bar Dubai пропонує вишукані холодні закуски: татаки із тунця Bluefin, тартар із говядини, морських їжаків під соусом понзу; гарячі страви: роті з креветками та авокадо, ґьодза з говядини та фуа-гра; основні страви: морські гребінці робата, стейк із тунця Bluefin, качку з трюфелями та багато іншого.

Нові горизонти Virgin Izakaya Bar-Фото 7

Читай також: Про що жінка мовчить: Марина Єр Горбач, режисерка, продюсерка та сценаристка

Традиційно для Virgin Izakaya Bar у дубайському ресторані відбуватиметься витончене шоу Art of Cutting, під час якого Шеф закладу, за японською технологією, обробляє великого (до 150 кг) свіжовиловленого тунця або марліна. Згодом із цієї риби готують страви для гостей ресторану.

Нові горизонти Virgin Izakaya Bar-Фото 8

У японській культурі формат Izakaya передбачає подачу страв невеликими порціями. Тому гості можуть спробувати кілька позицій із меню за один візит. Унікальна кулінарна концепція заохочує замовити багато різних страв на компанію, ділитися ними один з одним і обговорювати нові смаки за коктейлем.

Нові горизонти Virgin Izakaya Bar-Фото 9

Крім просторої, але затишної ресторанної зони, Virgin Izakaya Bar Dubai може похвалитися великим баром, де подають вибрані вина, преміальні алкогольні напитки, першокласні авторські коктейлі від Олега Якобенка та рідкісні види справжнього японського саке.

Нові горизонти Virgin Izakaya Bar-Фото 10

Ресторан Virgin Izakaya Bar Dubai створінь для того, щоб хвилювати, надихати та дарувати своїм гостям незабутні емоції від знайомства з японською кухнею у новому її баченні. Тож тепер ви знаєте, куди потрібно завітати подорожуючи до Дубаї.

Статті на тему