UA
RU

Новий проект Netflix встановив рекорд за переглядами

Редагувати переклад

Якщо ви ще не переглянули новий шедевр від геніального Тіма Бертона, рекомендуємо якнайшвидше це зробити, адже серіал «Венздей» установив новий рекорд на Netflix.

Новий проект Netflix встановив рекорд за переглядами-Фото 1

Чорна комедія з елементами містики та детективу зібрала неочікувані 441 годину переглядів всього лише за перший тиждень появи на стримінговому сервісі. Саме історія про саркастичну та трохи мертву всередині Венздей Адамс є рекордсменкою за кількістю годин перегляду за тиждень серед усіх англомовних серіалів на Netflix.
 
Вражає те, що «Венздей» вдалося заткнути за пояса 4 сезон «Дивних див», який раніше гордо носив свій титул. На своєму пікові перші сім епізодів «Дивних див» набрали 335 мільйонів годин перегляду за перший повний тиждень на сервісі. Нагадуємо, що беззаперечним рекордсменом все ще залишається «Гра у кальмара» із 571 годиною переглядів за перший тиждень. «Венздей» знаходиться у ТОП-10 стримінгового сервісу у 93 країнах світу, і посідає першу щаблину у 83 із них.
 
Серіал «Венздей» подивилися у 50 мільйонів домів у всьому світу. Історія досліджує найяскравішу частину родини Адамсів — Венздей. Дівчина є складним підлітком, а також вона володіє надзвичайними силами, тож мати й батько вирішують відправити її на навчання у школу для вигнанців — «Академію Невермор». Саме там дівчині знадобляться її надприродні можливості, адже навчальний заклад оповитий загадками.
 
Новий проект Netflix встановив рекорд за переглядами-Фото 2
 
Венздей у виконанні 20-річної Дженни Ортеги виявилася протилежністю Крістіні Річі, яка багато років тому сама виконала роль дочки сімейства Адамсів у однойменному фільмі. Проте, в серіалі від Тіма Бертона знайшлося місце й самій Річчі. Вона грає одну із вчительок школи, яка на відміну від інших не має жодних надприродних здібностей.
 
 
Протягом першого сезону Венздей знаходить кровожерливого монстра, який майже закохується, а також розкриває таємницю вбивства, яке сталося 25 років тому. Проте на цьому загадки не закінчуються.
 
Новий проект Netflix встановив рекорд за переглядами-Фото 3
 
У серіалі також знялися вже добре відомі глядачам актори та перспективні новачки: Гвендолін Крісті, Кетрін Зета-Джонс, Емма Майєрс, Хантер Дохан, Луїз Гусман та багато інших.
 
Щодо інших серіалів стримінгового майданчика, то посунутися довелося й німецько-британській загадковій драмі «1899» і оповитому скандалами серіалу «Корона». Останній сезон проєкту «Мертвий для мене», а також 4 сезон «Маніфесту» зайняли відповідно 4 та 5 місця.
 
Щодо неангломовних серіалів, то тут лідером залишається 6 сезон іспанської підліткової драмі «Еліта».

Статті на тему