UA
RU

Переможець нового шоу каналу «Україна» отримає пів мільйона гривень

Редагувати переклад

Телеканал «Україна» готує для своїх глядачів прем'єру грандіозного вокального проекту «Співають всі» за популярним у всьому світі форматом All Together Now компанії Banijay Rights. Учасникам шоу доведеться вразити своїм співучим талантом унікальне журі, а переможець проекту отримає грошовий приз у розмірі 500 000 гривень.

Скоро глядачі каналу «Україна» познайомлятимуться з талантливими учасниками, на яких чекає непросте завдання – завоювати прихильність 100 музичних експертів. Саме таке число артистів оцінюватиме виступи конкурсантів і це, безумовно, наймасштабніше журі, яке колись вирішувало частку учасників талант-шоу. Під час виступу члени журі віддають свої голоси, встаючи та підспівуючи конкурсанту. Таким чином, що більше експертів долучатимуться до виконання пісні – то більше шансів пройти до фіналу і помагатися за головний приз – пів мільйона гривень – матиме учасник.

Читай також: Родичі Меган Маркл пояснили, чому ніколи більше не спілкуватимуться з герцогинею 

«Переможець шоу зможе розпорядитися призовими грошима на свій розсуд. Хтось вважає за потрібне вкластися в музичний репертуар, а хтось купити собі квартиру. Правила шоу не обмежують володаря призу. Тому чекаємо на унікальних вокалістів на кастингах. Це той випадок, коли є за що боротися! - комментує директор Департаменту розважальних програм каналу "Україна" Анатолій Сябро.

«Сотня» музичних експертів – це популярні українські артисти, які мають багатий досвід виступів на сцені. А очолити унікальне журі легенда українського шоу-бізнесу, ім'я якої канал «Україна» оголосити незабаром.

Як повідомлялося раніше, розважальний проект за британським форматом All Together Now вперше вийшов на телеканалі BBC у 2018 році і за коротку годину здобув популярність серед глядачів майже двох десятків країн світу. Серед них: Італія, Франція, Австралія, Нідерланди, Бразилія, Данія, Польща та інші. Україна стала вісімнадцятою країною, яка має виходити це музичне шоу. Ведучим грандіозного шоу «Співають всі» стане популярний шоумен, зірка гіпершоу «МАСКА» Володимир Остапчук.

Статті на тему