UA
RU

Переможниця Канн і номінантка на Європейський кіноприз: комедія «Трикутник смутку» вийде в українських кінотеатрах у грудні

Редагувати переклад
8 грудня на великі екрани українських кінотеатрів вийде драматична комедія «Трикутник смутку». Картина здобула «Золоту пальмову гілку» цьогорічного Каннського кінофестивалю — другу поспіль для режисера Рубена Естлунда (Першу він отримав у 2017 за фільм «Квадрат»). Так шведський кінематографіст став одним із дев'яти режисерів, які двічі здобули головну нагороду Канн за всю історію фестивалю.

Переможниця Канн і номінантка на Європейський кіноприз: комедія «Трикутник смутку» вийде в українських кінотеатрах у грудні-Фото 1

Сюжет розгортається навколо пари супермоделей, які вирушають у подорож на люксовій яхті. Пасажири судна — розпещені та надвпливові багатії, капітан — неврівноважений і завжди п'яний цинік. Ця розкішна й «інстаграмна» подорож обертається справжньою катастрофою.

Одну з ключових у фільмі ролей — харизматичного капітана — виконує триразовий номінант на Премію «Оскар» Вуді Гаррельсон, відомий зі стрічок «Три білборди за межами Еббінґа, Міссурі», «Народ проти Ларрі Флінта» й серіалу «Справжній детектив».

«Трикутник смутку» — номінант на Премію Європейської кіноакадемії у чотирьох категоріях: найкращі фільм, режиссер, актер та сценарій.

Українська прем'єра відбулася на Київській неділі критики — «Трикутник смутку» став фільмом-відкриттям фестивалю. Широкий український кінопрокат має картину 8 грудня.

Читайте також: ЄЛІЗАБЕТ МОС ПОЯСНИЛА, ЧОМУ «ОПОВІДЬ СЛУЖНИЦІ» ЯК НІКОЛИ НА ЧАСІ

Статті на тему