Назгуль має не тільки унікальне ім’я, яке в перекладі означає “ранкову квітку”, але й унікальний діапазон голосу. Якщо ви хочете насолодитися дивовижним голосом співачки та поринути у неймовірну музичну атмосферу, тоді вам обов’язково варто відвідати Bouquet Kyiv Stage.
— Цього року ви представите свою програму на фестивалі Bouquet Kyiv Stage у Софії Київській. Як вона формувалася? Що вплинуло на вибір програми? Що почують гості фестивалю?
— На сцені фестивалю Bouquet Kyiv Stage наш квартет у складі з відомими джазовими музикантами: піаністом Олексієм Боголюбовим, басистом Валентином Корнієнком та барабанщиком Аліком Фантаєвим виступає третій рік поспіль. Щорічно, за традицією, ми запрошуємо виступити з нашою командою креативних музикантів та танцювальні проекти. Цього року наш проект має назву «Х». Я дуже рада, що режисером-постановником «Х» стала Інна Шилова, відома театральними виставами в Петербурзі.
Де б ми не знаходилися, щоб з нами не відбувалося, ми завжди будемо на перехресті Х, у самому центрі. Завжди для нас відкриті нові дороги, нові можливості та нові виміри. Це наша природа — бути точкою або безліччю і подорожувати перехрестями. Що нам потрібне в подорожі? Ясність. Ясність можлива лише у діалозі з глибинним Я.
Цього року у проекті «Х» ми представляємо композиції з нового дуетного альбому «Inspiration». В альбомі зібрані авторські композиції Владислави Бучко, так і написані зі мною у співавторстві. На фестивалі також прозвучать композиції Валентина Корнієнка та Олексія Боголюбова. Колаборація з актрисою Катерина Кістень та з балетом D`arts Dance Project – це новий світ для мене та новий експеримент взаємодії.
Читайте також: «ЖИТТЯ ТРИВАЄ!»: У КИЄВІ БУДЕТЬСЯ BOUQUET KYIV STAGE 2020
– Як ви провели карантин? Чи вдалося цей час наповнити творчістю?
– Я насолоджувалася. Насолоджувалася зупинкою та тишею, порожніми дорогами. Перед карантином я мала летіти на Кіліманджаро в Танзанію. Готувалася до сходження на Кілі. Були куплені квитки, замовлено готелі, портери, отримана віза, і в лютому у мене відбувається непорозуміння чи непорозуміння з імміграційною службою України. Незадовго до карантину я стала тимчасово невиїзною. Для мене це був шок, а коли згодом оголосили карантин, до мене дійшло — так виявилася турбота про мене всесвіту. Хлопці, які поїхали до Танзанії, так і провели у горах весь карантин.
Саме під час карантину ми з Владою Бучком вирішили створити щось надихаюче та добре, записавши чарівний альбом. Влада надзвичайно талановита композитор, піаністка, художник, письменник. Все, що б вона не робила, надзвичайно, красиво, глибоко і справді. У нас з нею пісні народжувалися швидше, ніж їхні назви. Теплий і душевний час у колі моїх близьких, чудова музика, що може бути кращим?
— Що ви чекаєте від живого концерту у Софії Київській на фестивалі Bouquet Kyiv Stage?
— Взаємодія з унікальним місцем, місцем сили.
— Просто пофантазуємо, кого ви хотіли б побачити в першому ряду на вашому концерті?
– Дітей. Концерт пізній, але, можливо, я побачу їх.
— А самі на який концерт Bouquet Kyiv Stage хочете потрапити як глядач?
— Під час фестивалю намагаюся потрапити фактично на всі концерти та виставки. Звичайно, це фізично складно. У день відкриття обов’язково прийду послухати музику композитора Вікторії Польової, традиційно з нетерпінням чекаю на відкриття виставки Олександра Дубовика. Рада, що цього року виступатиме Наталія Половинка. Намагаюся не пропускати концерти Лаури Марті. Вона неймовірна.
Читайте також: ДЖАЗОВА СПІВАЧКА ЛАУРА МАРТІ: «ЖИВИЙ КОНЦЕРТ І СПІЛКУВАННЯ З ПУБЛІКОЮ — ЦЕ ЯК ПОВІТРЯ»
— Яка музика допомагає вам у важкі хвилини?
– Кожна музика – це зашифрована інформація. Саме у скрутні хвилини я відключаю все. Іду в себе, в тишу. Хоча тиша — це, швидше за все, метафора. Незмінними топ протягом багатьох років – Майлз Девіс, Джон Колтрейн, Уейн Шортер, Бетті Картер, Мередіт Монк, Намчілак Саїнкхо.
— Що вас надихає у житті?
— Саме життя з його перипетіями, несподіваними поворотами, сплеском емоцій, болем та придбанням. Головне, щоб усе було живе.
— Що має взяти із собою глядач на ваш концерт у Софії Київській?
– Себе. Своє тіло. Не має значення, який настрій, адже музика може все.
Фотограф: Марина Рудевич