UA
  RU

  Plus-size спортсменки, з яких варто брати приклад

  Редагувати переклад
  Замість виснажливих дієт, які не приносять організму нічого, крім шкоди, ці дівчата приймають своє тіло, але не забувають про роботу над ним. Надихаємося і вкотре нагадуємо собі, що спорт абсолютно для всіх. 

   

  Morit Summers

  Морить не просто багато часу проводить у тренажерному залі, для неї спорт – величезна частина життя. Вона персональний тренер, пауерліфтер, експерт з фітнесу та засновниця власної студії. Дівчина регулярно ділиться ідеями для вправ у своєму блозі та доводить, що спортом можуть займатися все, головне – бажання та кількість докладених зусиль. 

  Читайте також: 6 причин займатися спортом, які не включають схуднення

  Джессамін Стенлі

  Plus-size спортсменки, з яких варто брати приклад-Фото 2

  @mynameisjessamyn

  Йогою можна займатися незалежно від вашого типу фігури та комплекції. Навіть найскладніші асани під силу виконати будь-якій людині, але не варто відразу приступати до них без належної кількості практики. Інструктор з йоги Джессамін Стенлі живе в Північній Кароліні та підтримує бодіпозитивний рух. Якщо вас долають сумніви, вдасться у вас займатися йогою чи ні, то спочатку зайдіть в аккаунт до Джессаміна, ця дівчина вміє надихати!

  Roz the Diva

  Наступна дівчина plus-size, яка надихає нас своїм прикладом – Троянд. Крім тренажерного залу вона підкорює пілон і вчить цього інших. Її розтяжка вражає, а невичерпний позитив заряджає великі звершення. Хто давно хотів спробувати танцювати полюс, але не наважувався? Здається, тепер у вас є приклад для наслідування. 

  Читайте також: Instagram-акаунти, які надихнуть вас на заняття спортом

  Louise Green

  Для Луїзи бодіпозитив – це гарне самопочуття та повага до свого тіла. У свої 47 років вона активно займається у залі, тренує інших та веде колонку про спорт. Луїза ставиться до всього з гумором і навіть свій обліковий запис назвала Big Fit Girl. 

  Mirna Valerio

  Мирна ходить у тренажерний зал, катається на лижах, займається серфінгом, але найбільше в її житті та стрічці соцмереж – бігу. Дівчина регулярно бере участь у різних марафонах та займає призові місця. Також Мирна випустила надихаючу книгу A Beautiful Work in Progress.

  Статті на тему