UA
  RU

  Порція натхнення: Instagram-мандрівниці, на яких варто передплатити

  Редагувати переклад
  Якщо ви ще не обрали напрямок для своєї майбутньої відпустки або просто хочете побачити світ з іншого боку, тоді вам просто необхідно підписатися на цих дівчат-мандрівниць.

  Хто б не хотів відвідати пустелю в Дубаї чи прогулятися густим мангровим лісом у Коста-Ріці? Напевно ви неодноразово шукали місця, де хотілося б провести свою відпустку або хоча б уїк-енд, підшукували інтаграмні місця та затишні кафешки. Ми підготували для вас добірку Instagram-мандрівниць, які бороздять простори нашої планети і діляться зі своїми передплатниками лайфхаками та підказками, де краще відпочити і на що подивитися, щоб ваша відпустка не була тривіальною.

  Gloria Atanmo

  Мандрівники, на яких варто підписатися

  Instagram: @glographics

  У своєму блозі Глорія розповідає про те, як можна подорожувати поодинці і не почуватися при цьому спустошеною. Вона встигла відвідати 58 країн, де співпрацювала із різними брендами. Також Глорія дає слушні поради щодо туризму та ділиться незвичайними місцями, які варто відвідати. Вона також написала книгу про свій досвід та удосконалила мистецтво соло-зйомки. Її кадри виглядають так, начебто з нею їздить ціла група фотографів.

  Читайте також: ОСОБИСТИЙ ДОСВІД: 5 ВІДКРИТТІВ ПРО ЖИТТЯ В ІТАЛІЇ

  Лорен Томас

  блог про подорожі

  Instagram: @sheisvixen

  Лорен - професійний фотограф, а ще вона любить подорожувати та зупинятися у найкращих готелях та курортах світу. У своєму обліковому записі в Instagram дівчина ділиться не тільки шикарними кадрами з різних куточків планети, але й дає своє резюме люксовим апартаментам та номерам.

  Oneika Raymond

  тревел блог

  Instagram: @oneikatraveller

  Онеїка - журналістка-мандрівниця, яка пройшла шлях від блогера до власниці власного веб-серіалу "Великое місто, маленький бюджет" на Travel Channel. Вона відвідала 101 країну, тому цій дівчині є, що розповісти. Онеїка багато уваги приділяє темі подорожей, і порушує проблему одиночного туризму темношкірих жінок.

  l cestujzamenej

  тревел блог фото

  Instagram:@cestujzamenej

  Словацька молода пара вирішила створити блог про подорожі, де вони матимуть змогу ділитися інформацією про бюджетні подорожі. Вони готують лайфхаки, як вигідно купити квитки або забронювати шикарні номери, при цьому не витративши зайвого. Але, мабуть, головний козир цього профілю – особливий стиль зйомки визначних пам'яток. Загляньте до них, і ви зрозумієте, що ми!

  балакучий 

  тревел блогери

  Instagram: @packslight

  Габбі звикла подорожувати світом без нічого, зайвого багажу і проблем. Нещодавно вона провела рік у Дубаї (цілком забезпечуючи себе за рахунок стипендії для навчання за кордоном), а взагалі у неї за плечима 25 країн. Філософія її блогу полягає в тому, що молодість це не про відсутність досвіду. Габі прагне показати іншим, що юний вік ніяк не пов'язаний з обмеженістю: можна побачити весь світ, писати статті про це, отримувати стипендію та знайомитися з однодумцями.

  Шеріз

  блогери про подорожі

  Instagram: @chereneo

  Якщо вам подобаються фото на фоні квіткових полів або квітучих дерев, тоді натискайте на кнопку «Підписатися». Ця дівчина знаходить найяскравіші місця, де б вона не була. Основна її мета - показати, що не тільки старовинна архітектура або хитромудрі форми можуть бути чарівними. Наприклад, макове поле або усипана квітами сакура також мають право на існування у вашій стрічці.

  Читайте також: СОЛЬНА ПАРТІЯ: ЧОМУ ВАРТО ВІДПРАВИТИСЯ В ОДИННУ ПОДОРОЖ (І НА ЯКІ МОМЕНТИ ЗВЕРНУТИ УВАГУ)

  Crystal and Candy

  блог про подорож до інстаграм

  Instagram: @travelpockets

  Ці сестри ведуть блог про подорожі Travel Pockets та ділиться своїм досвідом туризму по всьому світу. Вони вміло поєднують правильне харчування, моду, огляд місць, де дозволено проживання з тваринами, відеоблог та гарні фотографії. Кристал і Кенді також мають чудові поради для мандрівників, які мріють побачити іншу Японію, — вони провели там більшу частину свого життя.

  Подивитися 

  блогер мандрівник

  Instagram: @hownottotravellikeabasicbitch

  Цей блогер робить туризм більш реальним, розповідаючи про свої пригоди по всьому світу, включаючи дискусії про культурну спадщину, привілеї та про те, як залишатися свіжим та бадьорим у дорозі. Її унікальний погляд на подорожі та світ загалом — ковток свіжого повітря. Instagram Кіони відрізняються від усього, що можна знайти в інтернеті. 

  Сподіваємось, ми змогли вам допомогти знайти блогерів-мандрівників, які подарують порцію натхнення.

  Статті на тему