UA
  RU

  ПРЕМ'ЄРА НОВОГО СИНГЛУ ТА ВІДЕО: INGRET ─ «ТИ ЛИШЕ ХВИЛЬКА»

  Редагувати переклад

  Українська співачка INGRET представляє свій знаковий трек, який вийшов після початку незалежної вокальної кар'єри. Співачка дійшла до суперфіналу проекту «Голос країни» (2017 р.), після чого стала частиною продюсерського центру MOZGI Entertainment, з яким торік за спільним рішенням завершила співпрацю.

  Новий трек ознаменований синергією жіночих сердець, адже він був створений трьома співзвучними творчими особистостями.

  «Одного разу моя подруга Оксана Аврам поділилася зі мною своїм новим віршем, і я з перших рядків закохалася в нього. Ця поезія надихнула мене на написання мелодії. Потім наші замальовки я показала Каті (Dakooka), з якою ми познайомилися на «Голосі країни» і відтоді дружимо. Вона і створила аранжування. Пісня народилася завдяки колаборації трьох співзвучних енергій, і це справжня магія, яка отримає відгук у тих, хто з нами на одній хвилі», – ділиться INGRET.

  «Ти лише хвиля»  перший «дорослий» трек артисткиякий розповідає про кохання і внутрішні переживаннязавуальовані обгорткою саркастичноїале НЕ поверхневої історіїПісня звучати у властивій INGRET стилістиців якій переплітаються інді і поп-роксингл увійде в трек-лист нового ЄР співачки.

  Читай також: Шматок весільного торта з урочистостей Чарльза та Діани буде продано на аукціоні 

   

  Прем'єра пісні синхронізована з прем'єрою кліпу.

  Режисерами відео виступили Вікторія Кострук, а також київський саунд-продюсер Єгор Гавриленко (aka The Lazy Jesus), артист та редактор музичного видавництва Masterskaya Івана Дорна.

  Перша версія кліпу була відзнята рік тому, але прем'єру відклали.

  «Над кліпом працювало кілька режисерів. Буквально три тижні тому дозняли останні кадри, які повною мірою відобразили мій внутрішній стан. Для мене це було дуже важливо, адже хотілося, щоб історія була максимально правдивою та щирою. Якби цей кліп вийшов рік тому, це була б незавершена і нецілісна картина. Фраза «усьому свій час» має неабияку актуальність у випадку з довгоочікуваною прем'єрою нашого відео», ─ ділиться виконавиця.

   

  Статті на тему